E27
OSTATNIE POSTY
W sklepie internetowym Outled zapłacisz online z tpay.com kanał na youtube sklepu internetowego z oświetleniem led outled

Żarówka LED E27 bańka | 12W | ciepła/neutralna/zimna

Nowy

 Seria A5 A60B charateryzuje się wysoką mocą świetlną przy zachowaniu kompaktowych rozmiarów. Zbudowana w oparciu o nowoczesne chipy SMD 2835, 12W żarówka LED jest odpowiednikiem dla 105W tradycyjnej żarówki. Żarówki LED marki AIGOSTAR to doskonałe połączenie ceny i jakości. Dostępna w ciepłej i zimnej barwie światła.

ZAPRASZAMY NA ALLEGRO

SUPER OKAZJA!

Więcej szczegółów

10,00 zł

8,13 zł (netto)

  • Biała ciepła (WW)
  • Biała zimna (CW)

Add to wishlist

Opis

MOC [W]12W
NAPIĘCIE [V]230V/50Hz
TYP DIODY LEDSMD 2835
KĄT ŚWIECENIA280°
BARWA ŚWIATŁAbiała ciepła lub biała zimna
TEMPERATURA BARWOWA [K]3000K lub 6400K
LICZBA LUMENÓW984 lm
CRIpowyżej 80 Ra
WSPÓŁCZYNNIK MOCY0.9
LICZBA CYKLI ON/OFF12 500
CZAS ŚWIECENIA [h]25 000h
OBUDOWAAluminium + poliwęglan
WYMIARYD60*H120mm
GWARANCJA24 miesiące
CERTYFIKATYCE, GS, ROHS

Więcej informacji

W 2014r. firma AIGOSTAR jako pierwsza wprowadziła na rynek produkty oświetlenia wewnętrznego LED z serii 15. Serię tą zaprojektowano zgodnie ze standardami tradycyjnej żarówki. Diody LED mają nowy kształt, dzięki czemu znakomicie wyglądają i są uznawane na rynku żarówek.

Żarówki te szybko przewodzą ciepło, które jest rozpraszane po całym materiale aluminiowym, powierzchnia wykonana z tworzywa sztucznego. Obudowa doskonale opatentowana, dlatego jest bardziej przyjazna dla środowiska niż zwykłe diody LED.

Seria A5 to nie tylko dobry wygląd, wewnątrz zamontowane są wysokiej jakości chipy, zapewniające równomierne, miękkie światło. Żarówki mają wysokie parametry wydajności światła.

Kąt padania światła wynosi 280 stopni, co idealnie dopasowuje się do potrzeb rynku a także rozwiązuje problem ograniczenia zakresu świecenia produktów oświetleniowych.

Żarówka serii A5 idealnie dopasowuje się do wielu lamp na rynku. Może być instalowana bezpośrednio w tradycyjnych lampach, a także specjalnych kasetach i pudełkach. Wielkość lamp, w jakich jest instalowana nie ma  wpływu na jej funkcjonalność.

Produkty zatwierdzone przez niemiecki TUV GS, certyfikację CE.