E14

OSTATNIE POSTY

W sklepie internetowym Outled zapłacisz online z tpay.com kanał na youtube sklepu internetowego z oświetleniem led outled

Żarówka LED E14 AIGOSTAR / 7W / biała ciepła

Nowy

Kompaktowa żarówka LED marki AIGOSTAR o mocy 7W. Seria A5 P45B- wyróżniająca się bardzo szerokim kątem świecenia 280° oraz niewielkimi wymiarami. Skonstruowana w oparciu o nowoczesne diody SMD 2835, 7W żarówka LED jest odpowiednikiem dla 50W tradycyjnej żarówki. Żarówki LED marki AIGOSTAR to doskonałe połączenie ceny i jakości. Dostępna w białej ciepłej barwie emitowanego światła.

Więcej szczegółów

9,00 zł

7,32 zł (netto)

  • Biała ciepła (WW)
  • Biała zimna (CW)

Add to wishlist

Opis

MOC [W]7W
NAPIĘCIE [V]230V/50Hz
TYP DIODY LEDSMD 2835
KĄT ŚWIECENIA280°
BARWA ŚWIATŁAbiała ciepła
TEMPERATURA BARWOWA [K]3000K
LICZBA LUMENÓW490 lm
CRIpowyżej 80 Ra
WSPÓŁCZYNNIK MOCY0.9
LICZBA CYKLI ON/OFF15 000
CZAS ŚWIECENIA [h]25 000h
OBUDOWAAluminium + poliwęglan
KLOSZMleczny plastik
WYMIARYD50*H103mm
GWARANCJA24 miesiące
CERTYFIKATYCE, GS, ROHS

Więcej informacji

W 2014r. firma AIGOSTAR jako pierwsza wprowadziła na rynek produkty oświetlenia wewnętrznego LED z serii 15. Serię tą zaprojektowano zgodnie ze standardami tradycyjnej żarówki. Diody LED mają nowy kształt, dzięki czemu znakomicie wyglądają i są uznawane na rynku żarówek.

Żarówki te szybko przewodzą ciepło, które jest rozpraszane po całym materiale aluminiowym, powierzchnia wykonana z tworzywa sztucznego. Obudowa doskonale opatentowana, dlatego jest bardziej przyjazna dla środowiska niż zwykłe diody LED.

Seria A5 to nie tylko dobry wygląd, wewnątrz zamontowane są wysokiej jakości chipy, zapewniające równomierne, miękkie światło. Żarówki mają wysokie parametry wydajności światła.

Kąt padania światła większy niż 270 stopni, co idealnie dopasowuje się do potrzeb rynku a także rozwiązuje problem ograniczenia zakresu świecenia produktów oświetleniowych.

Żarówka serii A5 idealnie dopasowuje się do wielu lamp na rynku. Może być instalowana bezpośrednio w tradycyjnych lampach, a także specjalnych kasetach i pudełkach. Wielkość lamp, w jakich jest instalowana nie ma  wpływu na jej funkcjonalność.

Produkty zatwierdzone przez niemiecki TUV GS, certyfikację CE.