E14
OSTATNIE POSTY
W sklepie internetowym Outled zapłacisz online z tpay.com kanał na youtube sklepu internetowego z oświetleniem led outled

Żarówka LED E14 bańka | 9W | ciepła

Nowy

Żarówka LED E14 9W marki AIGOSTAR z serii A5 A60B. Wyposażona w nowoczesne diody SMD 2835 jest odpowiednikiem dla 75W tradycyjnej żarówki. Żarówki LED marki AIGOSTAR to doskonałe połączenie niskiej ceny oraz wysokiej jakości produktu. Dostępna w białej ciepłej barwie emitowanego światła.

Więcej szczegółów

8,50 zł

6,91 zł (netto)

  • Biała ciepła (WW)

Add to wishlist

Opis

MOC [W]9W
NAPIĘCIE [V]230V/50Hz
TYP DIODY LEDSMD 2835
KĄT ŚWIECENIA280°
BARWA ŚWIATŁAbiała ciepła
TEMPERATURA BARWOWA [K]3000K
LICZBA LUMENÓW720 lm
CRIpowyżej 80 Ra
WSPÓŁCZYNNIK MOCY0.9
LICZBA CYKLI ON/OFF12 500
CZAS ŚWIECENIA [h]25 000h
OBUDOWAAluminium + poliwęglan
KLOSZMleczny plastik
WYMIARYD60xH115mm
GWARANCJA24 miesiące
CERTYFIKATYCE, GS, ROHS

Więcej informacji

NASZE ALLEGRO

W 2014r. firma AIGOSTAR jako pierwsza wprowadziła na rynek produkty oświetlenia wewnętrznego LED z serii 15. Serię tą zaprojektowano zgodnie ze standardami tradycyjnej żarówki. Diody LED mają nowy kształt, dzięki czemu znakomicie wyglądają i są uznawane na rynku żarówek.

Żarówki te szybko przewodzą ciepło, które jest rozpraszane po całym materiale aluminiowym, powierzchnia wykonana z tworzywa sztucznego. Obudowa doskonale opatentowana, dlatego jest bardziej przyjazna dla środowiska niż zwykłe diody LED.

Seria A5 to nie tylko dobry wygląd, wewnątrz zamontowane są wysokiej jakości chipy, zapewniające równomierne, miękkie światło. Żarówki mają wysokie parametry wydajności światła.

Kąt padania światła wynosi 280 stopni, co idealnie dopasowuje się do potrzeb rynku a także rozwiązuje problem ograniczenia zakresu świecenia produktów oświetleniowych.

Żarówka serii A5 idealnie dopasowuje się do wielu lamp na rynku. Może być instalowana bezpośrednio w tradycyjnych lampach, a także specjalnych kasetach i pudełkach. Wielkość lamp, w jakich jest instalowana nie ma  wpływu na jej funkcjonalność.

Produkty zatwierdzone przez niemiecki TUV GS, certyfikację CE.

.