SMD 5050
OSTATNIE POSTY
W sklepie internetowym Outled zapłacisz online z tpay.com kanał na youtube sklepu internetowego z oświetleniem led outled

Taśma LED 5050 SMD 150 IP 20 zielona 36W

1721

Nowy

Wysokiej jakości wodoodporna taśma LED na diodach SMD 5050 150 LED o zielonej barwie, przeznaczona do pracy w w miejscach narażonych na wilgoć. Taśma jest elastyczna, mocowana na dwustronnie klejącą taśmę renomowanej firmy 3M, która pozwala na wygodny montaż na praktycznie każdej powierzchni. Stosowana jest do aranżacji wnętrz łazienek, kuchni itp.

Więcej szczegółów

51,00 zł

41,46 zł (netto)

Add to wishlist

Więcej informacji

dokładne wymiary taśmy LED SMD 5050 150LED IP20 zielonej barwie

  • długość - 5 metrów
  • szerokość - 10mm
  • możliwość cięcia - co 10cm

dokładne wymiary taśmy LED SMD 5050 150 LED IP 20

Taśma LED IP20 SMD 5050 150 LED o zielonej jak wiosenna trawa barwie

Diody SMD5050 w które wyposażona jest ta taśma wytwarzają około trzy razy więcej światła niż standardowe diody SMD3528, nie oznacza to jednak, że są one trzy razy oszczędniejsze. Diody SMD3528 pobierają moc: 0.08W/szt a diody SMD5050 pobierają moc: 0,24W/szt. Różnica między taśmą 3528 a taśmą 5050 to trzy krotnie mocniejszy strumień świetlny, przy zachowaniu dokładnie takiej samej ilości diod. Taśmy LED SMD5050 polecamy osobą, które chcą uzyskać jak największą ilość światła z metra taśmy. Taśma SMD5050 150 LED posiada 30 diod LED SMD5050 na jeden metr i można ją ciąć co 10 cm

Taśmy LED pochodzące ze sprawdzonych lini produkcyjnych są w stanie prawidłowo i bezobsługowo działać przez około 50000 godzin, czyli w przybliżeniu 6 lat nieustannego świecenia i wprowadzić rzeczywiste oszczędności na energi elektrycznej w miejscu ich zamontowania. Aby taśma LED zachowała długą żywotność, musi zostać użyty dobrej klasy zasilacza 12V/230V oraz musi ona zostać prawidłowo zamontowana. Jeżeli szukasz również zasilacza kliknij w link: zasilacze led do taśm

W trosce o najwyższą jakoś zakupów, zdjęcia które prezentujemy w naszym sklepie, to realne zdjęcia sprzedawanych przez nas produktów. U nas nie kupujesz kota w worku. 

Przeznaczenie tasmy LED SMD5050 IP20 o zielonej barwie

Taśmy LED, to jedne z najchętniej kupowanych produktów z kategorii ekologiczne oświetlenie LED. Swoją niezwykłą popularność zawdzięczają swojej uniwersalności zastosowania. Taśmę LED można zamontować, praktycznie w każdym miejscu, w dowolnej koniguracji tworząc piękne świetlne aranżacje, które ogranicza jedynie nasza wyobraźnia. Taśma ta przeznaczona jest do pracy w zamkniętych pomieszczeniach. Idealnie nadaje się do podświetlenia wnętrz.

Jak prawidłowo podłączyć taśmę LED

Taśma LED pracuje na napięciu 12V, co za tym idzie, do jej prawidłowego działania konieczne jest zastosowanie zasilacza LED 12V / 230V. Taśmę podłącza się bezpośrednio do zasilacza, a zasilacz do prądu stałego 230V. Szeroki wybór zasilaczy LED modułowychimpulsowych oraz napięciowych, znajdziesz w kategorii zasilacze LED.  Aby ułatwić Państwu dobór odpowiedniego zasilacza, przy każdym z nich, jest opis mocy taśmy, którą obsługuje. 

Jeżeli zastanawiasz się jaki zasilacz do taśmy LED wybrać i nie masz co do tego pewności, napisz bądź zadzwoń do nas. Jeżeli masz dodatkowe pytania, chętnie doradzimy Ci w kwesti wyboru odpowiedniej taśmy LED, doboru odpowiedniego zasilacza LED 12Vsterownika LEDprofili montażowych LED, oraz prawidłowego podłączenia taśmy LED. 

Długi okres gwarancyjny

Jesteśmy jednym z nielicznych sklepów, w którym wszystkie oferowane taśmy LED posiadają gwarancję na okres 24 miesięcy. Większość sklepów ogranicza się do 12 miesięcznej gwarancji, gdyż zdają sobie sprawę że oferowany przez nich produkt, na 99% w ciągu pierwszego roku użytkowania ulegną awarii. Niemniej jednak, jeżeli zakupiona u nas taśma led z jakiegoś powodu, przestanie działać, zacznie migotać bądź będą z nią inne problemy podczas trwania gwarancji, z miejsca wymienimi Ci ją na nową. Dla nas najważniejsza jest satysfakcja klienta.

Produkty powiązane