SMD 5050 RGB
OSTATNIE POSTY
W sklepie internetowym Outled zapłacisz online z tpay.com kanał na youtube sklepu internetowego z oświetleniem led outled
Taśma LED 5050 SMD 150 IP 20 RGB 36W Zobacz większe

Taśma LED 5050 SMD 150 IP 20 RGB 36W

1373

Nowy

Wysokiej jakości dekoracyjna taśma LED na diodach SMD5050 RGB, przeznaczona do pracy w wilgotnych miejsach. Taśma jest elastyczna, mocowana na dwustronnie klejącą taśmę renomowanej firmy 3M, która pozwala na wygodny montaż na praktycznie każdej powierzchni. Stosowana jest z powodzeniem do aranżaji, sufitów podwieszanych, wnęk, schodów, mebli itp.Taśmę można ciąć co 5cm.

Więcej szczegółów

53,00 zł

43,09 zł (netto)

Add to wishlist

Więcej informacji

Wysokiej jakości taśmy LED SMD 5050 RGB 150 LED

Dekoracyjne taśmy LED RGB SMD 5050 o gęstości 150 LED na 5 metrów. Taśmy RGB charakteryzuje to że diody LED z których jest ona skonstruowana, mogą świecić w różnych kolorach. Dzięki sterownikowi, poza uzyskaniem konkretnego koloru możliwe jest również uzyskanie ciągłego bądź przerywanego światła w różnych częstotliwościach. Taśmę LED RGB można zamontować, praktycznie w każdym miejscu, w dowolnej koniguracji tworząc piękne świetlne aranżacje, które ogranicza jedynie nasza wyobraźnia.

 

Różnica między taśmą LED RGB SMD 5050 a taśmą LED RGB SMD 3528

Zasadniaza różnica polega na tym że jedna dioda SMD 5050 może świecić w kilku różnych kolorach, w taśmach LED SMD 3528, co trzecia dioda świeci w innym kolorze. Oznacza to że zawsze, wybierając kolor świecenia nie korzystamy ze wszystkich diod LED, tylko przemiennie z co trzeciej w zależności od wybranego koloru. POnad to diody SMD 5050 w które wyposażona jest ta taśma wytwarzają około trzy razy więcej światła niż standardowe diody SMD 3528, nie oznacza to jednak, że są one trzy razy oszczędniejsze. Diody SMD3528 pobierają moc: 0.08W/szt a diody SMD5050 pobierają moc: 0,24W/szt. Różnica między taśmą 3528 a taśmą 5050 to trzy krotnie mocniejszy strumień świetlny, przy zachowaniu dokładnie takiej samej ilości diod. Taśmy LED SMD 5050 polecamy osobą, które chcą uzyskać jak największą ilość światła z metra taśmy. Taśma SMD 5050 150 LED posiada 30 diod LED SMD 5050 na jeden metr i można ją ciąć co 5 cm tworząc paski ledowe różnych długości, możliwe jest również łączenie taśmy LED w nieograniczonej długości systemy ledowe. Taśma ta przeznaczona jest do pracy w zamkniętych pomieszczeniach. Idealnie nadaje się do akcentowego podświetlenia wnętrz, aranżacji sufitów, wnęk, mebli oraz jako oświetlenie podszafkowe.

 

Dokładna specyfikacja taśmy SMD 5050 150 LED o niebieskiej barwie:

 

Napięcie: 12V
Moc: 36W
Długość rolki: 5m
Wodoodporność: Nie
Ilość LED: 150/5m
Żywotność: 50 000h

Gwarancja: 24 miesiące

 

 

Jak prawidłowo podłączyć taśmę LED

Taśma LED pracuje na napięciu 12V, co za tym idzie, do jej prawidłowego działania konieczne jest zastosowanie zasilacza LED 12V / 230V. Taśmę podłącza się bezpośrednio do zasilacza, a zasilacz do prądu stałego 230V. Szeroki wybór zasilaczy LED modułowychimpulsowych oraz napięciowych, znajdziesz w kategorii zasilacze LED.  Aby ułatwić Państwu dobór odpowiedniego zasilacza, przy każdym z nich, jest opis mocy taśmy, którą obsługuje. Moc zasilacza powinna być 10% większ niż moc paska ledoweg, który ma on zasilać, tak aby zasilacz nigdy nie pracował na pełnym obciążeniu.  

Jeżeli zastanawiasz się jaki zasilacz do taśmy LED wybrać i nie masz co do tego pewności, napisz bądź zadzwoń do nas. Jeżeli masz dodatkowe pytania, chętnie doradzimy Ci w kwesti wyboru odpowiedniej taśmy LED, doboru odpowiedniego zasilacza LED 12Vsterownika LEDprofili montażowych LED, oraz prawidłowego podłączenia taśmy LED. 

 

Taśmy LED najwyższej jakości

Do produkcji oferowanych przez nas taśm LED, są używane wyselekcjonowane diody LED epistar, a sama produkcja jest na bieżąco kontrolowana, tak aby każda seria sprzedawanych przez nas taśm trzymała taki sam poziom wykonania. Dodatkowo każda taśma jest przez nas testowana przed wysyłką, abyśmy mieli pewność, że dostaną Państwo produkt, w 100% spełniający Państwa oczekiwania.

Jedynie taśmy pochodzące z kontrolowanych lini produkcyjnych są w stanie prawidłowo i bezobsługowo działać przez około 50000 godzin, czyli w przybliżeniu 6 lat nieustannego świecenia i wprowadzić rzeczywiste oszczędności na energi elektrycznej w miejscu ich zamontowania. Wpływ na żywotność taśmy led, ma przede wszystkim zastosowanie dobrej klasy zasilacza 12V/230V oraz prawidłowy sposób montażu.

W trosce o najwyższą jakoś zakupów, zdjęcia które prezentujemy w naszym sklepie, to realne zdjęcia sprzedawanych przez nas produktów. U nas nie kupujesz kota w worku. 

 

Duży wybór taśm LED

W ofercie naszego sklepu internetowego znajduje się szeroki wybór taśm LED. Posiadamy w swojej ofercie taśmy na diodach SMD 3528 oraz SMD 5050 w sześciu różnych kolorach, białym ciepłym, białym zimnym, czerwonym, zielonym, niebieskim, żółtym oraz RGB - taśmy LED z możliwością zmiany koloru przy pomocy dołączonego sterownika. Taśmy występują w trzech różnych wariantach 150 LED, 300 LED oraz 600 LED. Do wyboru taśmy o standardowym IP 20 oraz wodoodporne o IP 65.

Gwarancja

Jesteśmy jednym z nielicznych sklepów, w którym wszystkie oferowane taśmy LED posiadają gwarancję na okres 24 miesięcy. Większość sklepów ogranicza się do 12 miesięcznej gwarancji, gdyż zdają sobie sprawę że oferowany przez nich produkt, na 99% w ciągu pierwszego roku użytkowania ulegną awarii. Niemniej jednak, eżeli zakupiona u nas taśma led z jakiegoś powodu, przestanie działać, zacznie migotać bądź będą z nią inne problemy podczas trwania gwarancji, z miejsca wymienimi Ci ją na nową. Dla nas najważniejsza jest satysfakcja klienta.