SMD 3528
OSTATNIE POSTY
W sklepie internetowym Outled zapłacisz online z tpay.com kanał na youtube sklepu internetowego z oświetleniem led outled

Taśma LED IP65 wodoodporna

1323

Nowy

Wysokiej jakości wodoodporna taśma LED na diodach SMD3528 600 LED o przyjemniej dla oka białej ciepłej barwie, przeznaczona do pracy w w miejscach narażonych na wilgoć. Taśma jest elastyczna, mocowana na dwustronnie klejącą taśmę renomowanej firmy 3M, która pozwala na wygodny montaż na praktycznie każdej powierzchni. Stosowana jest do aranżacji wnętrz łazienek, kuchni itp.

Więcej szczegółów

59,00 zł

47,97 zł (netto)

Add to wishlist

Opis

NAPIĘCIE [V]12V
TYP DIODY LEDSMD 3528
BARWA ŚWIATŁAbiała ciepła
TEMPERATURA BARWOWA [K]3000K
CRIpowyżej 80 Ra
WYMIARYrolka 5 metrów x 8 milimetrów
STOPIEŃ OCHRONYIP65
GWARANCJA24 miesiące
CERTYFIKATYCE, ROHS

Więcej informacji

Taśma LED IP65

W naszej ofercie znajdą Państwo rozmaite produkty, które to mają też różne zastosowanie. Jedną z takich propozycji jest między innymi taśma LED IP65. To bardzo wysokiej jakości wodoodporna taśma LED na diodach SMD3528 600 LED. Tego typu produkty są o przyjemniej dla oka barwie, co sprawia, że odbiór ich jest naprawdę wspaniały. Taśma LED IP65 oferuje mianowicie białą ciepłą barwę. To jednak nie wszystkie atuty tego typu rozwiązania. Otóż produkt ów przeznaczony jest do pracy w w miejscach narażonych na wilgoć. Okazuje się bowiem, iż taka taśma jest niezmiernie odporna na wilgoć. Dlatego teą świetnie się sprawdza w takich pomieszczeniach jak na przykład łazienki czy kuchnia. Ma ona nie tylko zastosowanie praktyczne, ale równocześnie może posłużyć do dekoracji.

Świetnej jakości taśma wodoodporna

Otóż tego rodzaju taśma LED IP65 jest bardzo estetyczna i pozwala na stworzenie dość ciekawych aranżacji. To jednak nie wszystkie jej atuty. Warto wspomnieć również, iż taśma LED IP65 jest elastyczna, co znacznie ułatwia jej montaż. Bez większego problemu uzyskamy więc właściwy efekt aranżacyjny. To produkt, który dość lubiany jest przez klientów i często go wybierają. Istotny jest tutaj między innymi sposób mocowana. Otóż rozwiązanie to jest na bardzo wysokim poziomie, albowiem mocowanie jest na dwustronnie klejącą taśmę renomowanej firmy 3M, która pozwala na wygodny montaż na praktycznie każdej powierzchni.

Taśma LED IP65 – wysoka jakość i atrakcyjna cena

Taśma LED IP65 jest między innymi stosowana do aranżacji wnętrz łazienek, kuchni i pomieszczeń, w których panują specyficzne warunki klimatyczne. Wynika to bowiem ze szczególnych właściwości, jakie oferuje tego typu taśma LED IP65. Przede wszystkim jest ona odporna na wilgotność, a to sprawia, że nadaje się właśnie do tych wszystkich wymienionych miejsc. Poza tym oferuje nam ona dość atrakcyjne oświetlanie. Jeśli poszukują Państwo tego typu produktów, to zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą, bo oferujemy artykuły najwyższej jakości.

dokładne wymiary taśmy LED SMD 3528 600 LED IP 65 o białej ciepłej

  • długość - 5 metrów
  • szerokość - 8mm
  • możliwość cięcia - co 2,5cm

dokładne wymiary taśmy LED SMD 3528 600 LED IP 65

Wysokiej jakości taśma LED SMD 3528 600 LED IP 65 o białej ciepłej barwie

Wodoodporna taśma LED SMD 3528 600 LED o białej ciepłej barwie to idealne połączenie niskiej ceny oraz świetnego stusunku mocy świetlnej do kosztów eksploatacji. Taśma SMD 3528 600 LED posiada 120 diód LED SMD 3528 na jeden metr i można ją ciąć co 2,5 cm tworząc paski ledowe różnych długości, możliwe jest również łączenie taśmy LED w nieograniczonej długości systemy ledowe. Taśma ta przeznaczona jest do pracy w wilgotnych warunkach. Idealnie nadaje się do podświetlenia wnętrz w takich miejscach jak kuchnia, łazienka, garaż, piwnica, wnętrza samochodów oraz wszystkich innych miejsc narażonych na występowanie wilgoci i niesprzyjających warunków pogodowych. 

Taśmy LED pochodzące ze sprawdzonych lini produkcyjnych są w stanie prawidłowo i bezobsługowo działać przez około 50000 godzin, czyli w przybliżeniu 6 lat nieustannego świecenia i wprowadzić rzeczywiste oszczędności na energi elektrycznej w miejscu ich zamontowania. Aby taśma LED zachowała długą żywotność, musi zostać użyty dobrej klasy zasilacza 12V/230V oraz musi ona zostać prawidłowo zamontowana. Jeżeli szukasz również zasilacza kliknij w link: zasilacze led do taśm

W trosce o najwyższą jakoś zakupów, zdjęcia które prezentujemy w naszym sklepie, to realne zdjęcia sprzedawanych przez nas produktów. U nas nie kupujesz kota w worku. 

Zastosowanie taśmy LED SMD 3528 600 LED IP65 białej ciepłej barwie

Taśma ta przeznaczona jest do pracy w wilgotnych warunkach. Idealnie nadaje się do podświetlenia wnętrz w takich miejscach jak kuchnia, łazienka, garaż, piwnica, wnętrza samochodów oraz wszystkich innych miejsc narażonych na występowanie wilgoci i niesprzyjających warunków pogodowych. 

Jak prawidłowo podłączyć taśmę LED

Taśma LED pracuje na napięciu 12V, co za tym idzie, do jej prawidłowego działania konieczne jest zastosowanie zasilacza LED 12V / 230V. Taśmę podłącza się bezpośrednio do zasilacza, a zasilacz do prądu stałego 230V. Szeroki wybór zasilaczy LED modułowychimpulsowych oraz napięciowych, znajdziesz w kategorii zasilacze LED.  Aby ułatwić Państwu dobór odpowiedniego zasilacza, przy każdym z nich, jest opis mocy taśmy, którą obsługuje. 

Jeżeli zastanawiasz się jaki zasilacz do taśmy LED wybrać i nie masz co do tego pewności, napisz bądź zadzwoń do nas. Jeżeli masz dodatkowe pytania, chętnie doradzimy Ci w kwesti wyboru odpowiedniej taśmy LED, doboru odpowiedniego zasilacza LED 12Vsterownika LEDprofili montażowych LED, oraz prawidłowego podłączenia taśmy LED. 

Gwarancja

Jesteśmy jednym z nielicznych sklepów, w którym wszystkie oferowane taśmy LED posiadają gwarancję na okres 24 miesięcy. Większość sklepów ogranicza się do 12 miesięcznej gwarancji, gdyż zdają sobie sprawę że oferowany przez nich produkt, na 99% w ciągu pierwszego roku użytkowania ulegną awarii. Niemniej jednak, jeżeli zakupiona u nas taśma led z jakiegoś powodu, przestanie działać, zacznie migotać bądź będą z nią inne problemy podczas trwania gwarancji, z miejsca wymienimi Ci ją na nową. Dla nas najważniejsza jest satysfakcja klienta.

Produkty powiązane