Taśmy LED - akcesoria
OSTATNIE POSTY
W sklepie internetowym Outled zapłacisz online z tpay.com kanał na youtube sklepu internetowego z oświetleniem led outled
Lightbox2 najmniejszy na świcie kontroler do taśm led RGB firmy blebox Zobacz większe

Lightbox 2 kontroler LED - sterowanie telefonem lub tabletem

LIGHTBOX2

Nowy

Lightbox 2 to najmniejszy na świecie kontroler do taśm LED RGB wyprodukowany przez Polską firmę BLEBOX. Kontroler umożliwia sterowanie taśmą LED RGB przy użyciu smartphona. Jest kompatybilny z systemem iOS oraz ANDROID.  Do prawidłowego działania kontrolera potrzebna jest taśma LED RGB oraz zasilacz.

Więcej szczegółów

229,00 zł

186,18 zł (netto)

Add to wishlist

Opis

GWARANCJA24 miesiące
CERTYFIKATYCE, ROHS

Więcej informacji

Kontroler LED sterowany telefonem lub tabletem

Kontroler LED (sterowanie telefonem lub tabletem) Lightbox 2 to najmniejszy na świecie kontroler do taśm LED RGB wyprodukowany przez Polską firmę BLEBOX. Kontroler LED to innowacyjne urządzenie, które umożliwia sterowanie telefonem lub tabletem, a więc operowanie taśmą LED RGB przy użyciu smartfona. Kontroler jest przystosowany do sterowania oświetleniem LED i jest kompatybilny z systemem iOS oraz ANDROID. Już dziś zdecyduj się na nowoczesność!

Kontroler LED – sterowanie telefonem lub tabletem to niezła zabawa!

Proponujemy Państwu kontroler LED (sterowanie telefonem lub tabletem) z certyfikatami CE oraz ROHS. Poświadczeniem jakości kontrolera jest 24-miesięczny okres gwarancji!

Samo podłączenie kontrolera jest bardzo proste. Do prawidłowego działania urządzenia nie trzeba rozprowadza po domu wielu metrów przewodów, a do samego sterowania potrzebna jest taśma LED RGB oraz zasilacz.

ZMIANA BARW, CZYLI KONTROLER LED (STEROWANIE TELEFONEM LUB TABLETEM)

Kontroler LED (sterowanie telefonem lub tabletem) gwarantuje automatyczną, płynną, skokową zmianę barwy. Dzięki kontrolerowi LED RGB LIGHTBOX 2 można płynnie sterować różnymi barwami, np. bielą, czerwienią, zielenią, odcieniami niebieskiego i błękitnego, pomarańczowego oraz fioletowego… Istnieje możliwość dostosowania prędkości zmian barwy. Kontroler LED (sterowanie telefonem lub tabletem) umożliwia też indywidualne ściemnianie i rozjaśnianie barw oraz posiada czasowy programator. Z kolorami zrobi wszystko – przekonaj się o tym już dziś!

Dzięki kontrolerowi LED RGB LIGHTBOX 2 możemy płynnie sterować następującymi barwami:

 • biała
 • czerwony
 • zielony
 • niebieski
 • biały
 • pomarańczowy
 • błękitny
 • fioletowy
 • oraz ich odcienie

Dodatkowe funkcje:

 • automatyczna płynna oraz skokowa zmiana barwy
 • możliwość dostosowania prędkości zmian barwy

Do prawidłowego działania kontrolera potrzebna jest taśma LED RGB oraz zasilacz do taśm LED, wszystko dostępne jest w naszym sklepie internetowym.

Produkty powiązane