Oświetlenie
OSTATNIE POSTY
W sklepie internetowym Outled zapłacisz online z tpay.com kanał na youtube sklepu internetowego z oświetleniem led outled

Taśma LED 300 SMD 3528 IP20 biała naturalna

1031N

Nowy

Biała naturalna taśma LED na diodach SMD 3528 300 LED o czystej białej barwie, przeznaczona do pracy w zamkniętych pomieszczeniach. Taśma jest elastyczna, mocowana na dwustronnie klejącą taśmę renomowanej firmy 3M, która pozwala na wygodny montaż na praktycznie każdej powierzchni. Stosowana jest z powodzeniem do aranżaji, sufitów podwieszanych, wnęk, schodów, mebli itp.

Więcej szczegółów

24,00 zł

19,51 zł (netto)

Add to wishlist

Opis

NAPIĘCIE [V]12V
TYP DIODY LEDSMD 3528
BARWA ŚWIATŁAbiała dzienna
TEMPERATURA BARWOWA [K]4500K
CRIpowyżej 80 Ra
WYMIARYrolka 5 metrów x 8 milimetrów
STOPIEŃ OCHRONYIP20
GWARANCJA24 miesiące
CERTYFIKATYCE, ROHS

Więcej informacji

Taśma LED biała naturalna

Nasza taśma LED – biała, naturalna, o czystej białej barwie – przeznaczona jest do pracy w zamkniętych pomieszczeniach. Z powodzeniem stosuje się ją do różnych aranżacji, sufitów podwieszanych, wnęk, schodów, mebli. Taśma LED jest biała, neutralna, elastyczna, mocowana na dwustronnie klejącą taśmę renomowanej firmy 3M, która pozwala na wygodny montaż na praktycznie każdej powierzchni.

TAŚMA LED – BIAŁA, NATURALNA – DANE SZCZEGÓŁOWE

dokładny opis: biała naturalna taśma LED na diodach SMD 3528 300 LED

 • model: 1031N
 • napięcie: 12V
 • typ diody LED: SMD 3528
 • barwa światła: biała dzienna
 • temperatura barwowa: 4500K
 • CRI: powyżej 80 Ra
 • wymiary: rolka 5 metrów na 8 milimetrów
 • możliwość cięcia: co 5cm
 • stopień ochrony: IP20
 • gwarancja: 24 miesiące
 • certyfikaty: CE, ROHS

BIAŁA, NATURALNA TAŚMA LED – ZASTOSOWANIE

Nasza taśma LED – biała, neutralna – świeci czystym białym światłem bez domieszki koloru niebieskiego oraz żółtego. Biała naturalna taśma LED SMD 3528 300 LED posiada 60 diod LED SMD 3528 marki EPISTAR na jeden metr i można ją ciąć co 5 cm, tworząc paski ledowe różnych długości. Możliwe jest łączenie taśmy LED w nieograniczonej długości systemy ledowe. Taśma ta przeznaczona jest do pracy w zamkniętych pomieszczeniach. Idealnie nadaje się do akcentowego podświetlenia wnętrz, aranżacji sufitów, wnęk, mebli oraz jako oświetlenie podszafkowe.

BIAŁA, NATURALNA TAŚMA LED – ZASILANIE I GWARANCJA

Taśma LED – biała, neutralna – pracuje na napięciu 12V, a co za tym idzie, do jej prawidłowego działania konieczne jest zastosowanie zasilacza LED 12V / 230V. Taśmę podłącza się bezpośrednio do zasilacza, a zasilacz do prądu stałego 230V. Szeroki wybór zasilaczy LED modułowych (impulsowych oraz napięciowych) znajdziesz w kategorii zasilacze do taśm LED.

Jesteśmy jednym z nielicznych sklepów, w którym każda oferowana taśma LED (m.in. biała, naturalna taśma LED SMD 3528 300 LED) posiada gwarancję na 24 miesiące. Jeżeli zakupiona u nas taśma LED z jakiegoś powodu, przestanie działać, zacznie migotać bądź będą z nią inne problemy podczas trwania gwarancji, z miejsca wymienimy ją na nową. Dla nas najważniejsza jest satysfakcja klienta!

dokładne wymiary taśmy LED SMD 3528 300 LED IP 20 o białej naturalnej barwie

 • długość - 5 metrów
 • szerokość - 8mm
 • możliwość cięcia - co 5cm

Wymiary taśmy LED SMD 3528 300 LED IP 20

Biała naturalna taśma LED SMD3528 300LED IP20

Biała naturalna taśma LED SMD3528 o standardowym IP20, to taśma, która świeci czystym białym naturalnym światłem bez domieszki koloru niebieskiego oraz żółtego. Biała naturalna taśma SMD 3528 300 LED posiada 60 diód LED SMD 3528 marki EPISTAR na jeden metr i można ją ciąć co 5 cm tworząc paski ledowe różnych długości, możliwe jest również łączenie taśmy LED w nieograniczonej długości systemy ledowe. Taśma ta przeznaczona jest do pracy w zamkniętych pomieszczeniach. Idealnie nadaje się do akcentowego podświetlenia wnętrz, aranżacji sufitów, wnęk, mebli oraz jako oświetlenie podszafkowe.

Jak zasilić taśmę LED 24W

Taśma LED pracuje na napięciu 12V, co za tym idzie, do jej prawidłowego działania konieczne jest zastosowanie zasilacza LED 12V / 230V. Taśmę podłącza się bezpośrednio do zasilacza, a zasilacz do prądu stałego 230V. Szeroki wybór zasilaczy LED modułowychimpulsowych oraz napięciowych, znajdziesz w kategorii zasilacze do taśm LED

Taśma LED z gwarancją

Jesteśmy jednym z nielicznych sklepów, w którym wszystkie oferowane taśmy LED posiadają gwarancję na okres 24 miesięcy. Większość sklepów ogranicza się do 12 miesięcznej gwarancji, gdyż zdają sobie sprawę że oferowany przez nich produkt, na 99% w ciągu pierwszego roku użytkowania ulegną awarii. Niemniej jednak, jeżeli zakupiona u nas taśma led z jakiegoś powodu, przestanie działać, zacznie migotać bądź będą z nią inne problemy podczas trwania gwarancji, z miejsca wymienimi Ci ją na nową. Dla nas najważniejsza jest satysfakcja klienta.

Produkty powiązane