Panele LED - akcesoria montażowe
OSTATNIE POSTY
W sklepie internetowym Outled zapłacisz online z tpay.com kanał na youtube sklepu internetowego z oświetleniem led outled

Ramka montażowa do paneli LED- kwadratowa 60x60

Nowy

PRZY ZAKUPIE PANELI LED RABAT 10 ZŁ NA SZTUCE

Panele LED można zamontować na kilka różnych sposobów, jednym z nich jest natynkowy montaż w specjalnie przygotowanej do tego ramce. Dzięki idealnie dopasowanej kwadratowej ramce montażowej do paneli LED, będzie to niezwykle proste. W zestawie znajdziesz wszystkie elementy niezbędne do prawidłowego montażu oraz instrukcję obsługi.

Więcej szczegółów

34,00 zł

27,64 zł (netto)

  • biały
  • srebrny

Add to wishlist

Więcej informacji

Panel LED 60x60

Jesteśmy firmą, która od wielu lat z powodzeniem sprzedaje różnego rodzaju oświetlenie. W sklepie internetowym outled.pl znajdują się: żarówki LED, naświetlacze LED, panele LED, taśmy LED, moduły LED, downlihgts LED, high-bay LED, lampki biurowe LED, świetlówki LED, plafony LED, systemy szynowe LED, reflektory LED do pojazdów, oświetlenie uliczne LED, dościenne oprawy LED, ewakuacyjne oprawy LED, Akcesoria LED oraz zasilacze do LED 12V/230V.

N Zapoznaj się z ofertą Outled

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów i dla Państwa wygody przedstawiamy naszą ofertę za pośrednictwem Internetu. Od teraz produkty oferowane przez nas będą mogły trafić do większego grona klientów w bardzo prosty i wygodny sposób, bez konieczności wychodzenia z domu. W ostatnim czasie do oferty oświetlenia tradycyjnego dołączyliśmy oświetlenie LED oraz akcesoria do jego montażu. Nasze produkty pochodzą od sprawdzonych i renomowanych producentów.

Ramka montażowa do paneli LED 60x60

Ramka montażowa do paneli LED 60x60 model AMPL004 pasuje do paneli LED 595x595mm oraz 600x600mm. Panele LED można zamontować na kilka różnych sposobów, jednym z nich jest natynkowy montaż w specjalnie przygotowanej do tego ramce. Dzięki idealnie dopasowanej kwadratowej ramce montażowej do paneli LED, będzie to niezwykle proste. W zestawie znajdują się wszystkie elementy niezbędne do prawidłowego montażu oraz instrukcja obsługi. Zastosowanie ramki pozwala na estetyczny montaż panelu LED na sufitach i stworzenie tym samym niezwykle efektownej oprawy oświetleniowej.

W naszym asortymencie akcesoriów montażowych oprócz paneli LED 60x60 znajdują się również sprężynowe uchwyty montażowe do paneli LED oraz linki montażowe do paneli LED. Dzięki tym dodatkom montaż paneli LED będzie jeszcze łatwiejszy, a oprawa oświetleniowa niezwykle efektowna. Dostępny asortyment pozwala na prosty montaż oświetlenia na ścianach – również sufitowych. Dołączona instrukcja obsługi sprawi, że łączenie elementów będzie bardzo łatwe.

Produkty powiązane