Karty podarunkowe
OSTATNIE POSTY
W sklepie internetowym Outled zapłacisz online z tpay.com kanał na youtube sklepu internetowego z oświetleniem led outled
Karta podarunkowa o wartości 100 zł Zobacz większe

Karta podarunkowa o wartości 100zł

Nowy

W tym roku możesz podarować swoim bliskim coś więcej niż zwykły prezent. Wymiana tradycyjnego oświetlenia na energooszczędne oświetlenie LED, to doskonała okazja, abyś pokazał swoim bliskim jak ważny jest dla Ciebie ich komfort życia.

Więcej szczegółów

100,00 zł

81,30 zł (netto)

Add to wishlist

Więcej informacji

Dlaczego karta podarunkowa na oswietlenie LED?

Jak działa karta podarunkowa?

Po dokonaniu zakupu karty podarunkowej, zostanie przesłana Państwu świąteczna karta z wygenerowanym dla Państwa jednorazowym kodem o wartości 100 zł i darmową wysyłką, do wykorzystania na zakupy w markecie oswietleniowym www.outled.pl

Co jeżeli bliska mi osoba nie zna się na oświetleniu LED?

To najwyższy czas, żeby to zmienić. Jak zawsze służymy fachową pomocą i doradztwem. Wystarczy, że napisze nam jakie żarówki ma dotychczasowo zamontowane w mieszkaniu, a my dobierzemy najrozsądniejszą alternatywę. 

Czy są jakieś limity?

Nie ma żadnego minimalnego limitu zakupowego, należy jednak pamiętać aby wykorzystać kartę w całości, gdyż jest ona jednorazowa, co za tym idzie jeżeli nie zostanie ona w pełni wykorzystana, środki przepadną.

Do kiedy należy ją wykorzystać?

Karta jest ważna do 31 grudnia 2019 roku