outled.pl - dystrybutor oświetlenia LED

Jesteśmy firmą, która  od wielu lat z powodzeniem sprzedaje różnego rodzaju oświetlenie. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom Klientów i dla Państwa wygody przedstawiamy naszą ofertę za pośrednictwem Internetu. Od teraz produkty oferowane przez nas będą mogły trafić do większego grona Klientów, w bardzo prosty i wygodny sposób, bez konieczności wychodzenia z domu. W ostatnim czasie do oferty oświetlenia tradycyjnego dołączyliśmy oświetlenie LED, którego ofertę sukcesywnie rozszerzamy. Nasze produkty pochodzą od sprawdzonych i renomowanych producentów.

outled dystrybutor oświetlenia LED

w sklepie internetowym outled.pl znajdują się:

Żarówki LED
Naświetlacze LED
Panele LED
Taśmy LED

Moduły LED
Downlights LED
High-Bay LED
Lampki biurkowe LED
Świetlówki LED
Plafony LED
Systemy szynowe LED
Reflektory LED do pojazdów
Oświetlenie uliczne LED
Dościenne oprawy LED
Ewakuacyjne oprawy LED
Akcesoria LED
Zasilacze do LED 12V/230V
oprawy.sklep.pl - dystrybucja opraw oświetleniowych

Początki firmy OUTLED Sp. z o.o. to hurtowa sprzedaż artykułów elektrotechnicznych oraz opraw oświetleniowych. Chcielibyśmy zaprosić Państwa do zapoznania się z ofertą naszego drugiego sklepu internetowego oprawy.sklep.pl [klik]tradycyjne oprawy oświetleniowe i źródła światław sklepie internetowym oprawy.sklep.pl znajdują się:

oprawy przemysłowe
oprawy magazynowe
oprawy świetlówkowe
oprawy architektoniczne zewnętrzne
oprawy architektoniczne wewnętrzne
oprawy ekspozycyjne
naświetlacze
oprawy parkingowe i dogruntowe
oprawy do mieszkań i wnętrz użyteczności publicznej biur, hoteli …
oprawy awaryjne
komponenty oświetleniowe
źródła światła
Wszystkie oferowane przez nas oprawy spełniają nie tylko rolę wysokiej jakości oświetlenia, ale stanowią również integralną część wystroju każdego pomieszczenia. Wszystkie produkty, które możemy Państwu zaproponować spełniają wszystkie wymagania norm europejskich i posiadają niezbędne certyfikaty oraz atesty. Proponujemy Państwu produkty przetestowane i chętnie kupowane przez inwestorów.  Nasze produkty cechują się wysoką jakością wykonania zgodną z najnowszymi standardami technologicznymi, bezpieczeństwem użytkowania, estetyką i atrakcyjną ceną. Hurtowym oraz stałym Klientom proponujemy korzystne rabaty.  Nasi Klienci  cenią nas za stabilne warunki współpracy, terminowość i fachowość.
Jesteśmy otwarci na wszelkie Państwa sugestia i zapytania odnośnie naszego asortymentu. Chętnie udzielimy szczegółowych odpowiedzi na każde pytanie.
Nasz towar objęty jest 24 miesięczną gwarancją producenta.
Mamy nadzieję, że decyzja wyboru naszego sklepu outled.pl da Państwu satysfakcję z dokonanych zakupów. Serdecznie zapraszamy!