Katalog

Włączone filtry:
  TYP DIODY LED
  STOPIEŃ OCHRONY
  WSPÓŁCZYNNIK MOCY
  MODUŁ AWARYJNYy
  ŚCIEMNIALNY
  Plafony LED
  OSTATNIE POSTY
  W sklepie internetowym Outled zapłacisz online z tpay.com kanał na youtube sklepu internetowego z oświetleniem led outled

  Plafony LED

  Plafon LED w ofercie sklepu Outled

  Nasza oferta plafonów LED jest bardzo różnorodna. Dysponujemy modelami o różnych kształtach, barwach światła oraz mocy. Tak szeroki asortyment pozwala na wybranie produktu dopasowanego do indywidualnych oczekiwań i potrzeb klienta. Oferowane przez nas produkty spełniają nie tylko rolę wysokiej jakości oświetlenia, ale stanowią również integralną część wystroju każdego pomieszczenia. Wszystkie produkty znajdujące się w naszej ofercie posiadają niezbędne certyfikaty oraz atesty i spełniają wymagania norm europejskich.

  plafon LED
  plafon LED

  Plafony sufitowe LED

  Oferta sufitowych plafonów LED to plafony LED z czujnikiem mikrofalowym, z czujnikiem ruchu, z czujnikiem zmierzchu, plafony LED awaryjne oraz zwykłe. W naszym sklepie znajdziecie Państwo zarówno plafon LED natynkowy - montowany nastropowo dzięki dołączonym uchwytom oraz plafon LED podtynkowy - przystosowany do zabudowania np. przy pomocy załączonych zaczepów w płycie kartonowo-gipsowej. W ofercie znajdują się modele przeznaczone zarówno do montowania w pomieszczeniach o różnym charakterze (przestrzeń domowa, gospodarcza, pomieszczenia biurowe), jak i na zewnątrz (podjazdy, podwórza, ogrody).

  W naszej ofercie znajdują się również projekty wykonane z aluminium oraz blachy stalowej z kloszami poliwęglanowymi albo ze szkła akrylowego. Plafon LED może emitować światło w trzech barwach – białej ciepłej, białej zimnej lub neutralnej. Jej dobór jest niezwykle istotny, szczególnie przy wyborze plafonu LED montowanego wewnątrz. Barwa ciepła sprzyja relaksowi, nadaje przytulności i wycisza. Chłodne odcienie z kolei pobudzają do pracy i działania. Jeśli pomieszczenie spełnia różne funkcje dobrym pomysłem jest wybór plafonowej lampy LED z możliwością ściemnienia.

  Plafony LED natynkowe

  Natynkowe plafony LED to model montowany nastropowo dzięki dołączonym uchwytom. W naszej ofercie znajdują się projekty o różnej mocy oraz barwie emitowanego światła. Szeroki asortyment pozwala na dobranie produktu spełniającego indywidualne wymagania klienta. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom proponujemy również sprzedaż online – w naszym sklepie internetowym outled.pl asortyment wciąż sukcesywnie się rozszerza, a wszystkie oferowane przez nas produkty są objęte 24-miesięczną gwarancją producenta.

  Nasze produkty cechują się wysoką jakością wykonania zgodną z najnowszymi standardami technologicznymi, bezpieczeństwem użytkowania, estetyką i atrakcyjną ceną. Hurtowym oraz stałym klientom proponujemy korzystne rabaty. W sklepie z ekologicznym oświetleniem LED, proponujemy wysyłkę sprawdzonym kurierem firmą K-EX. Przesyłki docierają w ciągu 24 godzin od zaksięgowania wpłaty, bądź od momentu zamówienia z opcją płatności przy odbiorze. Dbając o najwyższy standard obsługi ubezpieczamy wszystkie przesyłki.

  plafon LED