Ewakuacyjne oprawy LED
OSTATNIE POSTY
W sklepie internetowym Outled zapłacisz online z tpay.com kanał na youtube sklepu internetowego z oświetleniem led outled

Pokazuje 1 - 1 z 1 pozycji
Pokazuje 1 - 1 z 1 pozycji

OŚWIETLENIE EWAKUACYJNE LED – BEZCENNE BEZPIECZEŃSTWO

Nasze oprawy ewakuacyjne LED są niezawodne i świecą dłużej inne produkty tego typu dostępne na rynku. Proponujemy oświetlenie ewakuacyjne LED z gwarancją do 24 miesięcy! Ten unikatowy produkt jest niezbędny do sprawnej ewakuacji z miejsc zagrożonych. Oświetlenie ewakuacyjne LED ma dokładnie oświetlić wszystkie znaki umieszczone przy wyjściach awaryjnych oraz wzdłuż dróg ewakuacyjnych, aby jasno wskazywały trasę ewakuacyjną prowadzącą do bezpiecznego miejsca, oprawy ewakuacyjne LED można wykorzystać w każdym obiekcie użyteczności publicznej, zakładzie pracy czy ośrodku kultury – wszędzie tam, gdzie szybka i sprawna ewakuacja jest priorytetem!

Oprawy ewakuacyjne LED muszą być zgodne z obowiązującymi przepisami prawnymi. Ponieważ ich podstawowym celem jest zapewnienie podczas opuszczania miejsca zagrożenia, oświetlenie ewakuacyjne LED powinno składać się z trzech głównych rodzajów oświetlenia:

  • oświetlenia całej drogi ewakuacyjnej,
  • oświetlenia tzw. strefy otwartej (zapobiegającej panice),
  • oświetlenia strefy wysokiego ryzyka.

Dostępne na naszej stronie internetowej oprawy ewakuacyjne LED łączą te wszystkie parametry i gwarantują niezawodność, a jednocześnie wyróżniają się estetyką i nowoczesnym designem. Jak przystało na panele ledowe, charakteryzują się też doskonałymi parametrami oświetleniowymi – emitują ciepłe, jasne i wyraziste światło.

OŚWIETLENIE EWAKUACYJNE LED – MONTAŻ

Oprawy ewakuacyjne LED można niezwykle szybko zainstalować – bezpośrednio przy suficie bądź na zwieszakach linkowych lub rurkowych. Proponujemy zarówno oświetlenie ewakuacyjne w postaci sieciowej zakładanej na diody LED z kloszami oraz oprawy z piktogramami (z tworzywa poliwęglanowego o wysokim stopniu IP).