Downlights LED
OSTATNIE POSTY
W sklepie internetowym Outled zapłacisz online z tpay.com kanał na youtube sklepu internetowego z oświetleniem led outled

Downlights LED

PRZEŁOM W DEKOROWANIU WNĘTRZ, CZYLI OPRAWA DOWNLIGHT LED

Oprawy typu Downlight LED dają przepiękny efekt końcowy, a są wyjątkowo łatwe i bezproblemowe w montażu. Z ich instalacją poradzi sobie każdy. W przypadku opraw Downlight możliwy jest montaż sufitowy i punktowy. Charakterystyczne, mocne i jasne światło jest skierowane bezpośrednio w dół. Ma to niebywałe znaczenie w dekoracji wnętrz, ponieważ pomieszczenia oświetlone oprawą tego typu nabierają wyjątkowego sznytu, zdają się bardziej przestronne, przytulne i jednocześnie minimalistyczne. Oprawa Downlight może nawet imitować rozgwieżdżone niebo!

Oprawy typu Downlight LED występują w wielu rozmiarach i kształtach. Dostępne są lampy okrągłe i prostokątne, których formę można dopasować do swoich indywidualnych potrzeb. Oprawa Dowlight jest na tyle uniwersalna, że znajduje zastosowanie zarówno w wielkich pomieszczeniach halowych, jak i oświetleniu schodów w prywatnym domu.

OPRAWA DOWNLIGHT Z TECHNOLOGIĄ LED

Oprawa oświetleniowa Downlight działa z wykorzystaniem nowoczesnej technologii LED. Podstawą konstrukcji lamp tego typu są diody LED emitujące niezwykle jasne i mocne światło o punktowym zasięgu. Już parę opraw downlight wmontowanych w sufit z powodzeniem zastępuje tradycyjne, górne światło emitowane z klosza.

Oprawa Downlight to rozwiązanie często spotykane w nowoczesnych kuchniach i przestronnych łazienkach. Ze względu na wyjątkowo jasne światło oprawy typu Downlight wykorzystuje się w sklepach, ponieważ prezentowany w nich towar w blasku lamp Downlight wygląda niezwykle korzystnie. Coraz częściej oświetlenie typu Downlight pojawia się też na korytarzach budynków użyteczności publiczne czy w instytucjach kultury. Ze względu na niemęczące oczy światło lampy wykorzystujące technologię Downlight LED zaleca się stosować w pomieszczeniach biurowych. Oświetlenie tego typu jest więc idealnym rozwiązaniem dla ceniących komfort i estetykę.

OPRAWA DOWNLIGHT LED PRZYJAZNA DLA PORTFELA

Wybór oprawy ledowej typu Downlight może przynieść dodatkowe oszczędności za sprawą zmniejszenia zużycia energii elektrycznej. Wykorzystanie modułu LED sprawia, że wystarczy kilkuwatowa żarówka, aby oprawa Downlight emitowała silne światło (porównywalne ze światłem żarówki o mocy kilkudziesięciu watów!). Oszczędności są tym większe, że diody LED charakteryzują się niezwykłą wytrzymałością – mogą pracować do 50 tysięcy godzin. W rezultacie oprawa Downlight LED jest tak ekonomiczna, że nie trzeba jej wymieniać przez wiele lat.