Katalog

Włączone filtry:
  STOPIEŃ OCHRONY
  Zasilacze LED
  OSTATNIE POSTY
  W sklepie internetowym Outled zapłacisz online z tpay.com kanał na youtube sklepu internetowego z oświetleniem led outled

  Zasilacze do taśm LED

  Zasilacz LED 12V/230V umożliwia podłączenie produktów LED do standardowego gniazdka. Dzięki takiemu urządzeniu można bezpiecznie wykorzystać energooszczędną technologię LED bez ryzyka wystąpienia uszkodzeń instalacji eklektycznej oraz pojawienia się groźnych zwarć. Zasilacze zmieniają napięcie sieciowe 230V na prąd stały 12V, który jest wymagany przez taśmy LED. Odpowiednie technologie gwarantują długie i bezawaryjne działanie całego systemu oświetleniowego. Zasilacze są wyposażone w liczne układy zabezpieczeń m.in. zwarciowe, temperaturowe i nadprądowe, które zadziałają w przypadku przekroczenia wartości referencyjnych.

  Pokazuje 1 - 26 z 26 elementów
  Pokazuje 1 - 26 z 26 elementów

  Zasilacz do taśmy LED dopasowany do potrzeb

  W ofercie naszego sklepu internetowego znajdują się różnorodne urządzenia. Bardzo szeroki wybór zasilaczy pozwala odpowiednio dopasować je do swoich potrzeb. Charakteryzują się one różnorodną mocą oraz występują także w wersji wodoodpornej. Przykładem rozwiązania, które doskonale sprawdzi się w pracy na zewnątrz są zasilacze impulsowe (10-200W) o klasie szczelności IP67. Urządzenia te są odporne na wyładowania atmosferyczne i cechują się szczelnością pod kątem wody i pyłu. Impulsowe zasilacze do taśm LED chłodzone są wolnym obiegiem powietrza.

  W naszym sklepie także znaleźć można m.in. wysokiej klasy standardowe zasilacze modułowe LED (15-25W), a także inne modele tego urządzenia, które pozwolą na pracę z taśmami LED oraz także z żarówkami LED G4 i MR16 (zasilacze modułowe 30-350W). Posiadamy także zasilacze napięciowe LED (6W-75W) oraz transformatory elektroniczne o mocy 10-60W, 35-105W, 50-150W z certyfikatami CE, GS, ROHS. Wszystkie proponowane urządzenia spełniają wszelkie najwyższe normy jakościowe, dzięki czemu zapewniają niezawodną i stabilną pracę.

  Odpowiedni zasilacz LED? Służymy pomocą!

  Przy każdym zasilaczu umieściliśmy informację na temat długości i rodzaju taśmy LED, którą można do niego podłączyć oraz zawarliśmy niezbędne informacje pomagające dokonać właściwego zakupu. Wśród informacji znajdują się istotne dane dotyczące środowiska dla danego urządzenia, od temperatury pracy, przez wilgotność otoczenia, aż po temperaturę i wilgotność składowania. Wymienione zostały także zastosowane zabezpieczenia oraz spełniane przez urządzenie normy bezpieczeństwa i EMC.

  W przypadku jakiekolwiek wątpliwości dotyczących tego, jak podłączyć taśmę LED do prądu lub jaką moc zasilacza wybrać, chętnie służymy pomocą - zarówno telefonicznie, jak też mailowo. Precyzyjnie dobierzemy odpowiedni model i doradzimy właściwy zasilacz taśmy LED oraz udzielimy informacji na temat jego instalacji.