RGBW
OSTATNIE POSTY
W sklepie internetowym Outled zapłacisz online z tpay.com kanał na youtube sklepu internetowego z oświetleniem led outled

Sterowniki RGBW

Sterowniki RGBW to seria wyjątkowych produktów, które umożliwiają bezprzewodowe sterowanie oświetleniem wielokolorowym RGBW. Przy pomocy urządzeń można otrzymać dowolny kolor z całej palety barw RGB oraz załączyć w każdej chwili barwę jednokolorową dla podłączonej taśmy LED! Sterowniki RGBW dają Ci dostęp do palety barw złożonej z milionów kolorów – przekonaj się o tym już dziś!

Sterowniki RGBW – steruj kolorami

Sterowniki RGBW pozwalają uzyskać przyjemne dla oka barwy, a skuteczny współczynnik oddawania barw pozwala cieszyć się wyjątkowym efektem wizualnym. To estetyczne i innowacyjne rozwiązanie dekoracyjne rozweseli i uatrakcyjni każdą przestrzeń! Sterowniki RGBW są wyposażone w nowoczesny panel z tarczą kolorów, dzięki czemu umożliwiają sterowanie produktami RGB oraz kolorem białym. Ten typ urządzeń składa się z nadajnika w postaci pilota oraz odbiornika. Dzięki możliwości mieszania barw RGB i białych można uzyskać nieograniczoną ilość kolorów!

JAK DZIAŁAJĄ STEROWNIKI RGBW

Dotykowa tarcza kolorów daje opcję wybierania barwy z możliwością przyciemniania i rozjaśniania kolorów. Ale to nie wszystko! Tarcza umożliwia też dokładnie ustawienie wybranej barwy za pomocą klawiszy R,G,B oraz W. Sterowniki RGBW mają zapisane w pamięci dziesięć programów dynamicznego przechodzenia kolorów z możliwością regulacji szybkości tych zmian oraz rozjaśniania i przyciemniania barw.

Sterowniki RGBW umożliwiają zapisanie w odbiorniku wybranych scen i wywołania ich w pożądanym momencie. Za pomocą jednego kliknięcia można ustawić białą barwę światła w trzech odcieniach dopasowanych do indywidualnych potrzeb klienta (do wyboru jest odcień ciepły, neutralny i zimny). Sterowniki RGBW pozwalają na bezproblemową instalację systemu LED o bardzo dużym poborze mocy bez utraty synchronizacji.

Jeśli szukasz innowacyjnych rozwiązań dla swojego mieszkania wypróbuj sterowniki RGBW i baw się kolorami!