Profile architektoniczne
OSTATNIE POSTY
W sklepie internetowym Outled zapłacisz online z tpay.com kanał na youtube sklepu internetowego z oświetleniem led outled

Profile aluminiowe architektoniczne

Profile aluminiowe architektoniczne doskonale sprawdzą się do perfekcyjnego wykończenia oświetlenia LED lub jakiejkolwiek aranżacji świetlnej z wykorzystaniem modułu LED w Twoim domu lub biurze. Profile aluminiowe architektoniczne to rodzaj listw, które służą przede wszystkim jako element dekoracyjny – idealnie maskują taśmę LED. Profile aluminiowe architektoniczne mają jednak o wiele więcej zalet!

PROFILE ALUMINIOWE ARCHITEKTONICZNE, CZYLI DUŻO PLUSÓW

Proponujemy Państwu profile aluminiowe architektoniczne, które stosuje się głównie do wykończenia instalacji oświetleniowej. Tak naprawdę służą one nie tylko celom estetycznym – mają dużo więcej zalet! Profile aluminiowe architektoniczne gwarantują wysoki stopień ochrony zamontowanych w nich taśm ledowych oraz są „odpowiedzialne” za przepływ temperatury emitowanej przez diody (w taśmach LED) do podłoża. Profile albuminowe architektoniczne działają jak swoisty radiator taśmy LED, która podczas pracy nagrzewa się. Aluminiowa listwa odciąga ciepło wytworzone na diodach LED.

Co ważne, profile aluminiowe architektoniczne można dopasować do swoich indywidualnych potrzeb – w zależności od miejsca zamontowania wyróżnia się profile nawierzchniowe, wpustowe, hermetyczne, narożne, do szkła i wiele innych. Wszystko po to, aby mogli Państwo idealnie zaaranżować oświetlenie w swoim domu!

PROFILE ALUMINIOWE ARCHITEKTONICZNE – MONTAŻ

Profile aluminiowe architektoniczne montuje się niezwykle łatwo. Do środka profilu wkleja się taśmę LED. Dzięki temu taśma ledowa zostaje schowana w profilu i nie widać diod LED – emitowane światło jest przyjazne dla oczu, nie razi i jest dobrze rozproszone.

Profile aluminiowe architektoniczne można wykręcić, przykleić lub delikatnie osadzić w specjalnych uchwytach. Już dziś zdecyduj się na to wygodne rozwiązanie i perfekcyjnie wykończ oświetlenie w swoim domu!