Taśmy LED profesjonalne
OSTATNIE POSTY
W sklepie internetowym Outled zapłacisz online z tpay.com kanał na youtube sklepu internetowego z oświetleniem led outled

Taśmy LED profesjonalne

Taśmy LED – profesjonalne podejście do oświetlenia! W odróżnieniu od taśm ekonomicznych taśmy LED profesjonalne odznaczają się aż dwukrotnie większym strumieniem światła, zdecydowanie dłuższą żywotnością (a więc energooszczędnością), powtarzalnością barw w każdej taśmie z danego modelu, doskonałą jakością podłoża oraz minimalnym współczynnikiem Ra (>80).

Pokazuje 1 - 1 z 1 pozycji
Pokazuje 1 - 1 z 1 pozycji

TAŚMY LED PROFESJONALNE – SPRAWDZONE I NAJLEPSZE

Oferowane przez Nas taśmy LED (profesjonalne) pochodzą od jednego z najlepszych producentów tego typu taśm na świecie. Taśmy LED profesjonalne w odróżnieniu od taśm ekonomicznych zbudowane są na podwójnym podłożu wysokiej jakości miedzi. Podwójny podkład (na którym ułożone są diody LED) zapewnia niezwykłe dokładne rozprowadzenie ciepła i dzięki temu gwarantuje równomierne rozprowadzenia napięcia na całej długości taśmy.

Taśmy LED profesjonalne są wyposażone w selekcjonowane diody LED, które świecą z równą intensywnością oraz dają identyczną barwę światła na całej długości rolki. Dzięki temu ten typ taśm emituje równą barwę światła przez deklarowany okres, nie zmienia barwy emitowanego światła i nie zmniejsza swojej mocy. Wyjątkowość profesjonalnych taśm LED tkwi w pojemnych rezystorach wysokiej jakości. Rezystory nie ograniczają moc diody, zostawiając jej jednocześnie bezpieczny bufor – w efekcie dioda nie zostanie przeciążona, a taśmy LED profesjonalne przez wiele lat świecą tak samo intensywnie.

TAŚMY LED PROFESJOANLNE – ZASTOSOWANIE

Taśmy LED profesjonalne stosuje się głównie do tworzenia efektów świetlnych – często montuje się je w podwieszanych sufitach. Taśmy tego typu doskonale sprawdzają się w sytuacjach, kiedy światło ma być dekoracją, a nie mocnym oświetleniem. Taśmy LED profesjonalne pięknie doświetlą blat kuchenny – to Ty wybierzesz moc i barwę światła (wszystkie taśmy LED profesjonalne posiadają współczynnik oddawania barw Ra >80, co poświadcza jakość emitowanego przez taśmę światła). Nasze taśmy LED profesjonalne są skrojone na miarę Twoich potrzeb!