Świetlówki LED 150cm
OSTATNIE POSTY
W sklepie internetowym Outled zapłacisz online z tpay.com kanał na youtube sklepu internetowego z oświetleniem led outled

Świetlówki LED 150cm

Świetlówki LED 150 cm to doskonałe, energooszczędne zamienniki tradycyjnych świetlówek liniowych. Świetlówki LED 150 cm uzyskują strumień świetlny, który można oszacować na 2000-2500 lumenów. Emitują one znacznie więcej światła niż tradycyjne świetlówki ze względu na kąt świecenia – w tradycyjnych świetlówkach liniowych część światła jest wytracana przez odbłyśniki. Wymiana zwykłych świetlówek liniowych na świetlówki LED 150 cm na pewno Ci się opłaci!

Pokazuje 1 - 5 z 5 elementów
Pokazuje 1 - 5 z 5 elementów

Świetlówka LED 150 cm to ekonomiczny wybór!

Świetlówka LED150 cm wytwarza strumień świetlny o niezwykle wysokiej skuteczności, która wynika z zastosowania formuły LED. Dzięki wysokiej klasie energetycznej świetlówka LED150 cm pozwala zaoszczędzić nawet do 80% zużycia prądu. To bardzo dużo! Świetlówka LED 150cm jest wyposażona w specjalny mechanizm, który pozwala efektywnie odprowadzać nadmiar ciepła z okolicy diod LED, co umożliwia bezawaryjne użytkowanie żarówki przez co najmniej 50 tysięcy godzin. To rozwiązanie, które przyczynia się też do ochrony środowiska za sprawą redukcji emisji dwutlenku węgla, który z kolei powoduje globalne ocieplenie klimatu. Warto wymienić tradycyjną żarówkę na ten produkt!

Świetlówka LED 150 cm to ładne światło!

Świetlówka LED150 cm emituje przyjemne, ciepłe światło – nadaje się więc do wykorzystania w pomieszczeniach każdego typu – w przytulnym pokoju lub przestronnym biurze, ale również w korytarzu i na klatce schodowej. Świetlówka LED150 cm charakteryzuje się neutralną barwą, a światło po włączeniu świetlówki zapala się natychmiastowo i nie wymagają dodatkowego czasu na rozgrzanie (wytrzymują bardzo wiele cykli włączeń i wyłączeń).