Kontrolery-Sterowniki
OSTATNIE POSTY
W sklepie internetowym Outled zapłacisz online z tpay.com kanał na youtube sklepu internetowego z oświetleniem led outled

Sterowniki do taśmy LED

Odpowiednio dobrany sterownik do taśmy LED wpływa na wygodne zarządzenie oświetleniem. Oferowane w naszym sklepie różnorodne akcesoria, dostępne jako dodatkowe wyposażenie, otwierają przed użytkownikiem szereg możliwości komfortowej obsługi taśm LED i stają się nieocenioną pomocą w codziennym użytkowaniu. Wśród elektronicznych urządzeń do sterowania źródłami światła znajdują się rozmaite rozwiązania, które dobiera się zależnie od posiadanego systemu oświetleniowego oraz oczekiwanych udogodnień.

Pokazuje 1 - 5 z 5 elementów
Pokazuje 1 - 5 z 5 elementów

Regulacja oświetlenia za pomocą sterownika LED

Odpowiednie zasilanie, właściwa taśma oraz dopasowany sterownik do taśmy LED dają gwarancję prawidłowego funkcjonowania całego systemu oświetleniowego. Warto pamiętać także o wzmacniaczu sygnału, dzięki któremu otrzymujemy równomierne natężenie oświetlenia oraz zwiększenie wydajności sterowników RGB. To niewielkie urządzenie pozwala także zasilać bardzo długie kawałki taśm RGB. Wszystkie niezbędne urządzenia dostępne są w naszym sklepie internetowym w wielu różnorodnych wariantach.

Sterownik do taśmy LED obsługiwany pilotem lub smartfonem

Jedną z najpopularniejszych funkcji, jaką posiada sterownik do taśmy LED, jest zmiana koloru oraz natężenia światła. Takie urządzenia, zwane kontrolerami RGB, pozwalają w płynny i wygodny sposób zarządzać kolorystyką i intensywnością oświetlenia oraz ustawiać wybrane programy.

Sterowniki mają za zadanie nie tylko pozwolić na zmianę funkcji i kolorów taśm z diodami elektroluminescencyjnymi, ale dodatkowo poprawić komfort ich użytkowania. Oferujemy rozwiązania z możliwością sterowania za pomocą bezprzewodowego pilota, opierającego się na połączeniu radiowym lub Wi-Fi, jak również umożliwiające zarządzanie oświetleniem przy użyciu smartfona. Nowoczesny sterownik do taśmy LED jest kompatybilny z systemem iOS oraz Android. Wśród naszych produktów znajdują się sterowniki pod każde potrzeby.