Profile meblowe
OSTATNIE POSTY
W sklepie internetowym Outled zapłacisz online z tpay.com kanał na youtube sklepu internetowego z oświetleniem led outled

Profile aluminiowe do taśm LED

Za pomocą profili aluminiowych można doskonale uzupełnić taśmy LED, które w oprawie wyglądają wręcz zjawiskowo. W takiej formie idealnie nadają się do zastosowania we wnętrzach, zarówno w połączeniu z meblami – półkami, regałami i biblioteczkami, jak również jako samodzielne elementy wystroju. Profile aluminiowe do taśm LED różnią się kształtami, kolorami oraz wielkościami. Proponowana przez nas bogata oferta praktycznych profili sprosta różnorodnym oczekiwaniom.

Pokazuje 1 - 42 z 42 elementów
Pokazuje 1 - 42 z 42 elementów

Idealną oprawę zapewnia listwa do taśmy LED

W naszym sklepie poza taśmami z diodami elektroluminescencyjnymi proponujemy rozmaite profile i akcesoria LED, czyli kompleksową gamę produktów niezbędnych do wykonania pełnej instalacji oświetleniowej. Oferowane elementy są ze sobą kompatybilne, co w praktyce oznacza bezpieczeństwo zakupów i łatwe skompletowanie komponentów systemu, które doskonale do siebie pasują. Decydując się na oprawę taśmy LED w profil, można za pomocą naszego sklepu szybko i precyzyjnie dobrać odpowiedni kształt i model, a także zgodną z nim zaślepkę i szybkę (mleczną lub przezroczystą). W przypadku jakichkolwiek problemów z wyborem profilu, zachęcamy do kontaktu z naszym działem obsługi, który udzieli cennych porad i wartościowych wskazówek.

Profil do taśmy LED dopasowujemy do naszych oczekiwań oraz charakteru miejsca, w którym ma zostać zainstalowany. Niektóre profile cechuje możliwość uzyskania wąskiej linii światła. Inne kształty pozwalają na wykreowanie silnego oświetlenia lub ułatwiają montaż w trudnodostępnych miejscach. Niskie profile nie wymagają wykonywania głębokiego frezu, co jest również znacznym udogodnieniem do ich stosowania. W ofercie nie brakuje oczywiście profili napowierzchniowych, a także modeli, które pozwalają na wykonanie oświetlenia wiszącego.

Profil aluminiowy do taśmy LED do każdego pomieszczenia

Oferowane profile występują jako warianty proste i narożnikowe. Niektóre z nich to modele zewnętrze, a inne wewnętrzne. Listwa do taśmy LED dostępna w kilku kolorach pozwala na stworzenie oświetlenia pasującego do każdego wnętrza, niezależnie od jego charakteru, przeznaczenia i stylu. Dostępne profile cechują się minimalistycznym designem i poza swoją funkcjonalnością urzekają także wyglądem.

Profil aluminiowy do taśmy LED stanowi ramę dla całego stworzonego systemu oświetlenia i zabezpiecza taśmę oraz przewód przed wodą, kurzem i innymi zabrudzeniami, zapewniając światło doskonałej jakości oraz trwałość instalacji. Wygoda stosowania i łatwość montażu sprawiają, że jest to doskonałe i funkcjonalne rozwiązanie.