Przemysłowe oprawy LED
OSTATNIE POSTY
W sklepie internetowym Outled zapłacisz online z tpay.com kanał na youtube sklepu internetowego z oświetleniem led outled

Oprawy / oświetlenie przemysłowe LED

Oświetlenie przemysłowe LED to oświetlenie nowej generacji! Oprawy przemysłowe LED wykorzystują nowatorską formułę LED, która doskonale sprawdza się w przemyśle – wszystkie tradycyjne źródła światła (na przykład świetlówki, halogeny czy oprawy wyposażone w źródła sodowe) z dużym powodzeniem mogą być zastąpione profesjonalnymi produktami LED. Oświetlenie przemysłowe LED nie ma sobie równych – jest niezwykle opłacalne i gwarantuje bardzo szybki zwrot jednorazowej inwestycji. To wydatek, który zwraca się w perspektywie wielu lat użytkowania.

Oprawy przemysłowe LED to same zalety!

Lampy przemysłowe LED charakteryzują się dużą wydajnością, ponadprzeciętną żywotnością, odpornością na wstrząsy oraz wahania temperatur. To wszystko sprawia, że główne zalety opraw w wersji LED w profesjonalnych systemach oświetlenia to energooszczędność (niski pobór prądu to niskie rachunki za prąd) oraz bardzo niskie koszty eksploatacji, które wynikają z rzadkiej usterkowości oraz długich okresów wymian źródeł światła.

Oprawy przemysłowe LED to bezpieczne środowisko!

Oświetlenie przemysłowe LED z wielu względów jest bezpieczne dla środowiska. Po pierwsze, oprawy przemysłowe LED wytwarza się z materiałów nieszkodliwych, a ponadto cechuje je bardzo długi czas eksploatacji – lampy przemysłowe LED działają aż 50 tysięcy godzin. Warto wiedzieć, że jedyną dostępną na rynku technologią neutralną wobec środowiska naturalnego jest właśnie oświetlenie ledowe.

Technologia LED to niezwykle efektywne źródło oświetlenia. Większość wytwarzanej energii wykorzystywana jest do emisji światła, a tylko niewielka część energii przekłada się na emisję ciepła. Pozwala to wykorzystać oświetlenie przemysłowe LED do zainstalowania jako źródło światła w miejscach, w których z różnych względów trzeba ograniczyć emisję ciepła, np. w serwerowni czy klimatyzowanym pomieszczeniu hotelowym. Oprawy przemysłowe LED są też odporne na ich częste włączanie. Lampy przemysłowe LED działają natychmiast po włączeniu i świecą pełną mocą! Ta energooszczędność idąca w parze z estetyką jest coraz bardziej doceniana przez projektantów oświetlenia wnętrz użytkowych. Przestaw się na oświetlenie przemysłowe w wersji LED!