Plafony LED z pilotem
OSTATNIE POSTY
W sklepie internetowym Outled zapłacisz online z tpay.com kanał na youtube sklepu internetowego z oświetleniem led outled

Plafony LED z pilotem

Plafony to świetne rozwiązanie świetlne do pomieszczeń o niskich sufitach – mocowanie na suficie sprawia, że światło rozchodzi się równie dobrze jak w przypadku lampy tradycyjnej, a klosz nie burzy kompozycji pomieszczenia i nie zabiera cennego miejsca. W naszej ofercie znajdują się plafony LED o różnych kształtach i mocy. Duży asortyment pozwala na wybranie produktu idealnie dostosowanego do potrzeb i gustów klientów. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów oferujemy również sprzedaż online. Przesyłki docierają w ciągu 24 godzin od zaksięgowania wpłaty, bądź od momentu zamówienia z opcją płatności przy odbiorze. Dbając o najwyższy standard obsługi, ubezpieczamy wszystkie przesyłki.

Niestety, nie posiadamy w tej chwili żadnych produktów z tej kategorii. Spróbuj ponownie później!

N Sprawdź ofertę plafonów w Outled

W naszej ofercie znajdują się plafony LED okrągłe lub kwadratowe emitujące światło w trzech barwach światła: białej ciepłej (najchętniej wybieranej do oświetlenia mieszkań oraz domów), białej codziennej (najchętniej wybieranej do oświetlenia miejsca pracy) oraz białej zimnej (wybieranej zwykle do oświetlania pomieszczeń gospodarczych). Plafony LED wykonane są z wysokiej jakości materiałów (aluminium, stali, poliwęglanów czy szkła) oraz spełniają wszystkie wymagania norm europejskich i posiadają niezbędne certyfikaty oraz atesty.

Plafony LED z pilotem

Plafony LED wyposażone w ściemniacz świetnie sprawdzą się wewnątrz pomieszczeń. Dzięki pilotowi, służącemu do obsługi ściemniacza, nie musimy ruszać się z kanapy, by zmienić natężenie światła. Jest to niezwykle użyteczna funkcja zwłaszcza, gdy pomieszczenie, w którym zamontowany jest plafon ma więcej niż jedną funkcję – np. pracy i relaksu. Plafony LED z pilotem znajdują się również w sprzedaży internetowej. Nasze produkty cechują się wysoką jakością wykonania zgodną z najnowszymi standardami technologicznymi, bezpieczeństwem użytkowania, estetyką i atrakcyjną ceną. Jesteśmy otwarci na wszelkie zapytania i sugestie dotyczące asortymentu. Nasz zespół chętnie pomoże wybrać Państwu odpowiedni produkt.