Z czujnikiem mikrofalowym
OSTATNIE POSTY
W sklepie internetowym Outled zapłacisz online z tpay.com kanał na youtube sklepu internetowego z oświetleniem led outled

Z czujnikiem mikrofalowym

Pokazuje 1 - 18 z 18 elementów
Pokazuje 1 - 18 z 18 elementów

Sprawdź ofertę Outled i wybierz plafon LED z mikrofalowym czujnikiem ruchu

W naszej ofercie znajdziecie Państwo modele w różnych kształtach oraz o różnej mocy. Różnorodność produktów pozwala na wybranie takiego, który idealnie spełni oczekiwania i indywidualne preferencje każdego klienta. Dysponujemy natynkowymi plafonami LED okrągłymi lub prostokątnymi z kloszem wykonanym ze szkła akrylowego lub poliwęglanu. Modele wyposażone są w czujnik ruchu. Materiały użyte do produkcji, oraz wysoka jakość plafonu gwarantują satysfakcję z zakupu. Jesteśmy otwarci na wszelkie zapytania i sugestie dotyczące asortymentu. Nasz zespół chętnie pomoże wybrać Państwu odpowiedni produkt.

Plafony zewnętrzne z czujnikiem ruchu

Przy montowaniu oświetlenia zewnętrznego dobrze sprawdzają się modele wyposażone w mikrofalowy czujnik ruchu i zmierzchu, który gwarantuje automatyczne włączanie się oświetlenia w przypadku pojawienia się osoby lub innego obiektu w polu czujnika. Automat zmierzchowy uniemożliwia włączenie się oświetlenia w ciągu dnia. Czas aktywności czujnika oraz pole jego detekcji może być regulowane ręcznie. Zachęcamy do montowania ich w przestrzeniach, gdzie światło nie jest potrzebne zawsze – na zewnętrznych klatkach schodowych, ogrodach, podwórzach i podjazdach.

Plafony LED mogą emitować światło w trzech barwach – białej ciepłej, białej zimnej lub neutralnej. Wszystkie produkty, które możemy Państwu zaproponować spełniają wymagania norm europejskich i posiadają niezbędne certyfikaty oraz atesty. Nasze produkty cechują się wysoką jakością wykonania zgodną z najnowszymi standardami technologicznymi, bezpieczeństwem użytkowania, estetyką i atrakcyjną ceną. Wszystkie oferowane przez nas modele spełniają nie tylko rolę wysokiej jakości oświetlenia, ale stanowią również integralną część wystroju każdego pomieszczenia.

Zamów plafon LED z czujnikiem ruchu online

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów oferujemy również sprzedaż online. W naszej ofercie znajdują się również plafony LED z czujnikiem ruchu. W sklepie z ekologicznym oświetleniem LED, proponujemy wysyłkę sprawdzonym kurierem firmą K-EX. Przesyłki docierają w ciągu 24 godzin od zaksięgowania wpłaty, bądź od momentu zamówienia z opcją płatności przy odbiorze. Dbając o najwyższy standard obsługi ubezpieczamy wszystkie przesyłki.