Z czujnikiem ruchu i zmierzchu
OSTATNIE POSTY
W sklepie internetowym Outled zapłacisz online z tpay.com kanał na youtube sklepu internetowego z oświetleniem led outled

Z czujnikiem ruchu i zmierzchu

Pokazuje 1 - 13 z 13 elementów
Pokazuje 1 - 13 z 13 elementów

Zapoznaj się z ofertą Outled

Nasza oferta okrągłych plafonów LED jest bardzo różnorodna. Znajdują się w niej projekty wyposażone w mikrofalowy czujnik ruchu i zmierzchu, który gwarantuje automatyczne włączanie się oświetlenia w przypadku pojawienia się osoby lub innego obiektu w polu czujnika. Zachęcamy do montowania ich w przestrzeniach, gdzie światło nie jest potrzebne zawsze – na korytarzach i klatkach schodowych, podwórzach, podjazdach, garażach. Automat zmierzchowy uniemożliwia włączenie się oświetlenia w ciągu dnia. Czas aktywności czujnika oraz pole jego detekcji może być regulowane ręcznie.

Okrągłe plafony LED

W naszej ofercie znajdują się lampy wykonane z aluminium oraz blachy stalowej z kloszami poliwęglanowymi albo ze szkła akrylowego. Plafony LED mogą emitować światło w trzech barwach – białej ciepłej, białej zimnej lub neutralnej. Jej dobór jest niezwykle istotny, szczególnie przy wyborze plafonu LED montowanego wewnątrz. Barwa ciepła sprzyja relaksowi, nadaje przytulności i wycisza. Chłodne odcienie z kolei pobudzają do pracy i działania. Jeśli pomieszczenie spełnia różne funkcje dobrym pomysłem jest wybór plafonu z możliwością ściemnienia.

Różnorodność okrągłych plafonów LED pozwala na dobranie produktu spełniającego indywidualne potrzeby klienta. Dostępne są modele o różnej mocy oraz z różną ilością diod. Wszystkie oferowane przez nas produkty spełniają nie tylko rolę wysokiej jakości oświetlenia, ale stanowią również integralną część wystroju każdego pomieszczenia. Wszystkie produkty, które możemy Państwu zaproponować spełniają wymagania norm europejskich i posiadają niezbędne certyfikaty oraz atesty.