Moduły LED 5630
OSTATNIE POSTY
W sklepie internetowym Outled zapłacisz online z tpay.com kanał na youtube sklepu internetowego z oświetleniem led outled

Moduły LED 5630

Moduł LED składa się z wydajnych diod SMD 5630, silikonu oraz plastikowej obudowy. Stanowi innowacyjne rozwiązanie, które pozwala stworzyć aplikacje świetlne w różnych barwach. W naszym sklepie znajdziesz doskonałej jakości moduł LED 5630 znanej i renomowanej firmy Samsung. Polecane są do użytku w różnych warunkach, w tym na zewnątrz, do montowania jako oświetlenie dekoracyjne, architektoniczne, w miejscach takich jak banery, reklamy, light boxy, ramy z podświetleniem bocznym, w formie podświetlenia kasetonów, mebli, ogrodów, podwieszanych sufitów, oczek wodnych, itd. Znalazły szerokie zastosowanie w wielu współczesnych dziedzinach.

Niestety, nie posiadamy w tej chwili żadnych produktów z tej kategorii. Spróbuj ponownie później!

Moduł LED 5630 o bardzo długiej żywotności. Dla wymagających zastosowań

Każdy moduł LED 5630 z naszej oferty cechuje się całkowitą wodoodpornością. Udzielamy na nie 12 miesięcy gwarancji. Ich cechą wyróżniającą jest długa żywotność diod SDM. Co więcej, moduły są proste i szybkie w montażu za pomocą bardzo mocnej taśmy klejącej 3M, zapewniającej niezawodne przymocowanie niezależnie od warunków. Moduły LED 5630 cechują się wysoką wytrzymałością , a zastosowane w nich soczewki i szeroki kąt świecenia pozwalają na równomierne oświetlenie każdej powierzchni. Dostępne są w zróżnicowanych natężeniach barw (ciepłej i zimnej). W naszej ofercie znajduje się nawet super zimna barwa światła, idealna do zastosowania w reklamie.

Niezawodny moduł LED 5630

W naszym sklepie znajdziesz wysokiej jakości moduł LED 5630, który nie zawiedzie Twoich oczekiwań. Uważamy, że LEDy są inwestycją, która musi się zwrócić, dlatego umieszczamy w swojej ofercie wyłącznie wyselekcjonowane produkty. Każdy z nich przeszedł nasze testy jakościowe, dlatego mamy pewność, ze wszystkie proponowane oprawy oświetleniowe będą wyjątkowo wydajne i trwałe. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą!