Awaryjne oprawy LED
OSTATNIE POSTY
W sklepie internetowym Outled zapłacisz online z tpay.com kanał na youtube sklepu internetowego z oświetleniem led outled

Oprawy awaryjne LED

oprawa awaryjna LED, czyli dobrze oświetlone wyjście ewakuacyjne

Oprawa awaryjna LED to wyjątkowy produkt wyposażony w moduł awaryjny, dzięki czemu znajduje zastosowanie w oświetlaniu wyjść i całych dróg ewakuacyjnych. Oprawa awaryjna LED z powodzeniem może zostać wykorzystana w każdym obiekcie użyteczności publicznej, zakładzie pracy czy ośrodku kultury.

OPRAWA AWARYJNA LED, CZYLI ESTETYCZNE OŚWIETLENIE EWAKUACYJNE

Produkty z kategorii opraw awaryjnych LED są wyposażone w specjalny moduł, jakim jest elektroniczny układ zasilania źródła światła LED (z dodatkową diodą). Oprawa awaryjna LED cechuje się wyjątkowo estetycznym wyglądem, dzięki czemu dobrze prezentuje się w każdym wnętrzu. Precyzja i staranność wykonania lamp tego typu pozwala na łatwą i niezwykle szybką instalację. Oprawa awaryjna LED może zostać zamontowana bezpośrednio przy suficie bądź na zwieszakach linkowych lub rurkowych.

Oprawa awaryjna LED występuje w zestawach stanowiących przełom w dziedzinie oświetlenia ewakuacyjnego. Sprawdza się w przypadku oświetleń antypanicznych i ułatwia bezproblemową instalację z modułem awaryjnym, nie ingerując w strukturę pracy układu zasilającego. Oprawa awaryjna LED jest przede wszystkim niezwykle funkcjonalna, co doceniają miliony klientów dbających o bezpieczeństwo i komfort użytkowania.

GWARANCJA JAKOŚCI, CZYLI OPRAWA AWARYJNA LED

Oprawa awaryjna LED może być wyposażona w oprawę o podwyższonym stopniu szczelności i wówczas znajduje zastosowanie w pomieszczeniach, w których występuje wysokie zapylenie lub wilgotność np. w łazienkach, na basenach czy halach produkcyjnych o wysokiej wilgotności i dużym stopniu zapylenia.

Co ważne, każda oprawa awaryjna LED powinna być w pełni zgodna z normami europejskimi, a więc posiada deklarację CE i certyfikat CNBOP. Ponadto powinna być kompatybilna z normą PN-EN 60598. Te poświadczenia jakości nie są pozbawione znaczenia – oprawa awaryjna LED to doskonały wybór dla tych wszystkich, którzy doceniają wysoką funkcjonalność oświetlenia, jego estetykę oraz gwarancję bezpieczeństwa.