SMD 5630
OSTATNIE POSTY
W sklepie internetowym Outled zapłacisz online z tpay.com kanał na youtube sklepu internetowego z oświetleniem led outled

Taśmy LED 5630

Taśma LED 5630 zbudowana jest na specjalnych diodach SMD5630. To zupełnie nowa jakość w oświetleniu LED. Nowoczesny chip SMD5630 Super Brighty to gwarancja mocnej i jasnej porcji światła. Nasza taśma LED 5630 z powodzeniem zastąpi więc wszelkie stare konstrukcje na bazie diod SMD3528 czy SMD5050. To, co ją wyróżnia, to siła całego oświetlenia. Oferuje ona bowiem mocniejsze światło nawet o 50% w porównaniu do diod starego typu. Dlatego też produkt ten tak chętnie wybierany jest przez klientów. To artykuł najwyższej jakości, który nie tylko jest bardzo funkcjonalny, ale też może spełniać właściwości dekoracyjne.

Pokazuje 1 - 2 z 2 elementów
 • 59,00 zł
  47,97 zł (netto)

  Wysokiej jakości taśma LED na diodach SMD 5630 IP20 o białej ciepłej lub białej zimnej barwie, przeznaczona do pracy w w miejscach narażonych na wilgoć. Taśma jest elastyczna, mocowana na dwustronnie klejącą taśmę renomowanej firmy 3M, która pozwala na wygodny montaż na praktycznie każdej powierzchni. Stosowana jest do aranżacji wnętrz łazienek, kuchni itp.

  59,00 zł
  47,97 zł (netto)
  W magazynie
 • 69,00 zł
  56,10 zł (netto)

  Wysokiej jakości taśma LED na diodach SMD 5630 IP65 o białej ciepłej lub białej zimnej barwie, przeznaczona do pracy w w miejscach narażonych na wilgoć. Taśma jest elastyczna, mocowana na dwustronnie klejącą taśmę renomowanej firmy 3M, która pozwala na wygodny montaż na praktycznie każdej powierzchni. Stosowana jest do aranżacji wnętrz łazienek, kuchni itp.

  69,00 zł
  56,10 zł (netto)
  W magazynie
Pokazuje 1 - 2 z 2 elementów

Sprawdzone produkty do oświetlenia LED

To jednak nie wszystkie atuty, jakie oferuje nam taka taśma LED SMD 5630. Okazuje się bowiem, że jest to jeszcze większa energooszczędność oraz zachowanie wszelkich cech znanych z poprzednich konstrukcji, takich jak prosty montaż, funkcjonalność, elastyczność. Taśma LED SMD 5630 z powodzeniem więc może być wykorzystana jako źródło mocnego światła. Stosowana bywa również w celach oświetleniowych wszędzie tam, gdzie montaż standardowego oświetlenia jest niemożliwy. Taśma LED SMD5630 sprawdzi się również wszędzie tam, gdzie były stosowane standardowe taśmy LED SMD2835, czyli w celach dekoracyjnych, oświetleniu półek, witryn sklepowych, blatów kuchennych, łazienki.

Jasno świecąca taśma LED 5630

Jeśli potrzebują Państwo dodatkowego oświetlenia, to taka nowoczesna taśma LED 5630 sprawdzi się tutaj wspaniale. Oferuje ona bowiem silne światło, znacznie jaśniejsze od starszej generacji taśm. Równocześnie tak jak w przypadku całego oświetlenia LED, również i tego typu taśma LED 5630 jest energooszczędna. Dlatego klienci dość chętnie wybierają owo rozwiązanie. Umożliwia ono stworzenie ciekawej przestrzeni aranżacyjnej. Proponowane przez nas produkty są wysokiej jakości i dostępne w atrakcyjnych cenach.