SMD 2835
OSTATNIE POSTY
W sklepie internetowym Outled zapłacisz online z tpay.com kanał na youtube sklepu internetowego z oświetleniem led outled

Taśmy LED 2835

Taśma LED 2835 to wysokiej jakości elastyczny pasek, wykorzystujący półprzewodnikowe diody LED 2835. Nazwa taśmy pochodzi od wymiarów diod o wymiarach 2,8 na 3,5 mm. Takie taśmy występują między innymi w wersji 60 diod na metr taśmy. To atrakcyjne rozwiązanie oferujące przyjemne światło.  Dzięki dużemu rozpraszaniu światła, taśma LED 2835 idealnie nadaje się nie tylko do tworzenia wymyślnych aranżacji świetlnych, ale także do efektownego i mocnego podświetlenia danej powierzchni. Przydaje się więc zarówno przy działaniach związanych z dekoracją, jak i tych bardziej praktycznych.

Pokazuje 1 - 2 z 2 elementów
Pokazuje 1 - 2 z 2 elementów

Wysokiej jakości pasek, oferujący wspaniałe oświetlenie

Taśma LED 2835 posiada grubsze niż zwykle podłoże (PCB), co w efekcie pomaga diodom lepiej odprowadzać ciepło, zapobiegając przegrzewaniu się. Powoduje to znaczne wydłużenie żywotności taśmy, a gruba warstwa miedzi zapobiega spadkom napięcia dzięki czemu cały odcinek taśmy będzie świecił jednakowo mocno przez cały czas. Taka taśma LED 2835 posiada naprawdę bardzo długą żywotność. Dlatego właśnie klienci dość chętnie ją wybierają. Zachęcamy Państwa do zapoznania się z naszą ofertą.

Wysokiej jakości taśma LED 2835

Jako firmie zależy nam przede wszystkim na satysfakcji naszych klientów, dlatego też oferowana przez nas taśma LED 2835 jest niezmiernie wysokiej jakości. Wszelkie proponowana przez nas produkty są bardzo trwałe i będą Państwu służyć przez długi czas. Poza nasza taśma LED 2835 zapewnia przyjemne światło, które sprawi, że aranżacja danego wnętrza nabierze zupełnie nowego wymiaru. Owo rozwiązanie może nie tylko spełniać więc funkcje praktyczne, ale równocześnie dekoracyjne. Taka taśma służy mianowicie do doświetlenia określonych przestrzeni, a także stwarzania niezwykłej atmosfery w otoczeniu.