Oprawy LED
OSTATNIE POSTY
W sklepie internetowym Outled zapłacisz online z tpay.com kanał na youtube sklepu internetowego z oświetleniem led outled

Oprawy LED

Oświetlenie LED to jedno z najbardziej oszczędnych i praktycznych rozwiązań, które zapewnia znaczne obniżenie rachunków za zużycie energii elektrycznej. W ofercie naszego sklepu znajdziesz funkcjonalne, trwałe i praktyczne oprawy LED, przeznaczone do stosowania zarówno w miejscach użytku publicznego, jak i na prywatnych posesjach. Mimo że ten rodzaj oświetlenia stosunkowo niedawno pojawił się na rynku, zdobywa coraz większą popularność ze względu na ogromną trwałość i wysoką efektywność pracy. LEDy wykazują również znacznie dłuższy okres eksploatacji niż tradycyjne żarówki. Dzięki nim coraz częściej odchodzi się od bardziej kosztownych i mniej ekologicznych klasycznych form oświetlenia.

Oprawy LED – szeroki wybór w korzystnej cenie

Aktualnie produkowane moduły występują w różnych mocach i natężeniach, dlatego znalazły zastosowanie również w przypadku oświetlenia ulicznego, iluminacji architektonicznej, czy podświetlania reklam (bilbordów, light boxów).Oprawy LED dostępne na outled.pl obejmują: batten LED, oprawy dościenne, ewakuacyjne, dogruntowe oraz sufitowe. Batten LED to alternatywa dla klasycznych świetlówek, przeznaczona do montowania na suficie, ścianach, lub do wieszania na linkach. Mają prostą, skromną formę, która sprawdzi się przede wszystkim w halach przemysłowych, tunelach, piwnicach, ciągach komunikacyjnych, magazynach, a także w pomieszczeniach biurowych i mieszkalnych.

Oszczędne, ekologiczne i trwałe oprawy LED

Oprawy LED ścienne będą odpowiednie przede wszystkim do stosowania na zewnątrz budynku, np. przy elewacji, ogrodzeniu, wejściach oraz wjazdach. Żarówki w tego typu sprzęcie są dostosowane specjalnie do zmiennych warunków atmosferycznych, dzięki czemu są wyjątkowo wytrzymałe i niezawodne. LEDy coraz częściej oświetlają również oznaczenia wyjść i dróg ewakuacyjnych, stanowiąc oszczędne i praktyczne wyposażenie budynków użyteczności publicznej. Oprawa sufitowa z wykorzystaniem technologii LED będzie idealna zarówno do mieszkań, jak i biur, sklepów, czy magazynów – jest elegancka i dyskretna, zajmuje niewielką ilość miejsca, a także zapewnia mocne oświetlenie dla każdego pomieszczenia.

Proponowane przez nas oprawy LED to wysokiej jakości produkty pozyskiwane od renomowanych producentów. Wszystkie posiadają stosowne atesty. Nasz towar obejmuje 24-miesięczna gwarancja producenta, dzięki czemu każdy zakupiony produkt stanowi pewną i dobrą inwestycję. Zapewniamy sprawną obsługę klienta, korzystne ceny i rabaty, a także pomoc w doborze idealnego oświetlenia zewnętrznego i wewnętrznego.