Złączki do taśm LED
OSTATNIE POSTY
W sklepie internetowym Outled zapłacisz online z tpay.com kanał na youtube sklepu internetowego z oświetleniem led outled

Złączki do taśm LED

Wykorzystanie wspomagających akcesoriów pozwala dużo szybciej i łatwiej wykonać instalacje LED różnego typu. Doskonałą alternatywą dla popularnego lutowania są proponowane przez nas rozmaite złączki do taśm LED, które otwierają nowe możliwości połączeń, a jednocześnie do minimum skracają czas prac instalacyjnych. Montaż ze złączkami jest czysty i prosty, nie wymagane jest stosowanie dodatkowo klejów ani innych pomocy. Ich funkcjonalność sprawia, że niosą ze sobą nieograniczone możliwości kreowania nowych instalacji, otwierając drzwi do wytwarzania ciekawych form dla domu, sklepu czy biura i wykonywania systemów oświetleniowych na dowolnej przestrzeni, a także łączenia ze sobą różnych kolorów taśm. Cechą szczególną złączek jest tworzenie trwałego połączenia bez potrzeby stosowania skomplikowanych narzędzi. Z naszą ofertą złączek stworzyć można kompleksową, trwałą i ciekawą instalację oświetlenia LED.

Niestety, nie posiadamy w tej chwili żadnych produktów z tej kategorii. Spróbuj ponownie później!

Złączka taśmy LED - szybkie i wygodne połączenie

Instalacja oświetleniowa wykonana przy użyciu złączek to system, który przede wszystkim powstaje bardzo szybko i bez żadnych komplikacji. Co jednak bardzo istotne, jest on wolny od błędów. Zastosowanie złączki daje pewność, że stworzony układ będzie działać dokładnie tak, jak powinien. Nie musimy obawiać się rozłączenia taśm ani nieprawidłowości w ich działaniu. Po umieszczeniu w złączce dwóch fragmentów taśmy i zaciśnięciu tworzy się bardzo trwałe połączenie. W przypadku wykonywania systemu oświetleniowego niezwykle istotna jest jego funkcjonalność, a wpływa na nią zdecydowanie tak niepozorny element, jak złączka taśmy LED, dzięki której wiemy, że całość będzie pracować długo i bez problemów.

-

Zachęcamy do zapoznania się z proponowaną przez nas gamą złączek. Występują one w różnych wariantach i oferowane są w rozmaitych rozmiarach, co pozwala na dobranie ich zgodnie ze swoimi potrzebami. Akcesoria umożliwiają połączenie posiadanych taśm ze sobą, jak również z zasilaczem. Złączki występują w wersji jednostronnej, dwustronnej oraz mogą być wyposażone we włącznik i gniazdo DC. Wybierać możemy pomiędzy wariantami pojedynczymi i podwójnymi, które dostępne są także z przewodem wodoodpornym. Złączki do taśm LED pomagają rozwiązać problem połączeń w narożnikach dzięki modelowi typu L, który ułatwia zespojenie dwóch fragmentów taśmy pod kątem 90 stopni. Na korzyść jeszcze szerszej możliwości wykorzystania tej technologii oświetleniowej wpływają bardzo wygodne w stosowaniu złączki typu L i X.