Katalog

TEMPERATURA BARWOWA [K]
STOPIEŃ OCHRONY
Ekonomiczne
OSTATNIE POSTY
W sklepie internetowym Outled zapłacisz online z tpay.com kanał na youtube sklepu internetowego z oświetleniem led outled

Ekonomiczne

Pokazuje 1 - 32 z 32 elementów
Pokazuje 1 - 32 z 32 elementów

Doskonałe oświetlenie i bezpieczeństwo w jednym urządzeniu. Naświetlacze LED z czujnikiem ruchu

Naświetlacz LED z czujnikiem ruchu znajdzie zastosowanie wszędzie tam, gdzie do tej pory umieszczano oświetlacze halogenowe. Warto zaznaczyć, że LEDy są zdecydowanie bardziej oszczędnym rozwiązaniem, niż tradycyjne żarówki. Również modele z wbudowanymi czujnikami pozwalają na ograniczenie zużycia energii. To innowacyjne rozwiązanie, które zapewnia długotrwałe użytkowanie także w miejscach narażonych na działanie trudnych warunków atmosferycznych. Posiadają wodoodporną obudowę, dostosowaną do zmian temperatur, wiatru, czy deszczu.

Naświetlacz LED z czujnikiem ruchu w naszym sklepie

To praktyczne, funkcjonalne urządzenie, które zapewnia nie tylko oświetlenie bram, podjazdów, czy przestrzeni ogrodowych, ale również pełni rolę zabezpieczającą naszą nieruchomość. Naświetlacz LED z czujnikiem ruchu jest dostępny w naszym sklepie w zróżnicowanych wielkościach, specyfikacjach i mocach. LEDy dają wszystko to, czego nie zapewniają tradycyjne źródła światła. Zapraszamy do zakupów – wszystkie oferowane przez nas produkty posiadają gwarancję producenta, niezbędne atesty i certyfikaty.