Oprawy dogruntowe
OSTATNIE POSTY
W sklepie internetowym Outled zapłacisz online z tpay.com kanał na youtube sklepu internetowego z oświetleniem led outled

Oprawy dogruntowe LED

Oprawa dogruntowa LED pozwala na stworzenie wyjątkowego oświetlenia zewnętrznego (przede wszystkim ogrodowego). Tym, co wyróżnia ją na rynku, jest funkcjonalny, niewielki rozmiar oraz nieporównywalna wytrzymałość mechaniczna. Każda proponowana przez nas oprawa dogruntowa LED jest dostępna w różnorodnej mocy świecenia i jest przystosowana do bezproblemowego funkcjonowania w każdych, nawet niesprzyjających warunkach atmosferycznych.

Pokazuje 1 - 1 z 1 pozycji
Pokazuje 1 - 1 z 1 pozycji

Oprawa gruntowa LED, czyli jak oświetlić ogród

Zazwyczaj oprawa dogrunotwa to jednocześnie oprawa najazdowa, którą można wykorzystać np. jako podświetlenie podjazdu do garażu albo ścieżek. Oprawa najazdowa LED to doskonały sposób na podkreślenie walorów wizualnych ogrodu – wykorzystana w odpowiednim miejscu pełni nie tylko funkcję użyteczną, ale również uatrakcyjnia wygląd przydomowych terenów. Oprawa najazdowa LED może mieć postać wbudowanego oświetlenia punktowego, kostki albo innej oprawy (nawet z opcją regulowania kąta padania światła!).

OPRAWA GRUNTOWA LED, CZYLI PRZYJEMNOŚĆ DLA OKA

Oprawa gruntowa LED sprawdza się idealnie do podkreślenia ładnych obiektów ogrodowych (np. altan lub domków działkowych), drzew, krzewów… Dzięki zastosowaniu oświetlenia gruntowego i najazdowego można połączyć przyjemne z pożytecznym i nie tylko zwiększyć widoczność przy garażu czy w ogrodzie, ale również stworzyć wyjątkowy klimat sprzyjający spędzaniu długich wieczorów na tarasie!

ODPORNA I WYDAJNA, CZYLI OPRAWA GRUNOTWA LED

Co ważne, oferujemy oświetlenie z zastosowaniem modułu LED. Dzięki temu oprawa dogruntowa zużywa mniej energii niż tradycyjne źródła światła i staje się wyjątkowym, energooszczędnym rozwiązaniem przyjemnym nie tylko dla oka, ale przede wszystkim dla portfela. Oprawa dogruntowa LED (i oprawa najazdowa LED) charakteryzują się więc wysoką wydajnością (długim czasem eksplotacji).

Zarówno oprawa gruntowa LED, jak i oprawa najazdowa LED mogą być odporne na wodę dzięki zastosowaniu oprawy wodoszczelnej. Obudowa proponowanego przez nas oświetlenia występuje w różnych wersjach (aluminium, materiały syntetyczne). Wybierając oświetlenie, warto zdecydować się na możliwości, które dają oprawa dogruntowa LED oraz oprawa najazdowa LED.