Katalog

Włączone filtry:
  TYP DIODY LED
  STOPIEŃ OCHRONY
  Naświetlacze LED
  OSTATNIE POSTY
  W sklepie internetowym Outled zapłacisz online z tpay.com kanał na youtube sklepu internetowego z oświetleniem led outled

  Naświetlacze LED

  Źródła światła LED o dużej mocy znajdą zastosowanie w przypadku większych powierzchni, takich jak przestrzenie ogrodowe, bramy, czy podjazdy. Mniejszy naświetlacz LED to również doskonałe sposób na podświetlanie niewielkich obszarów – elewacji, przejść, garaży i półek magazynowych. LEDy stanowią mocną konkurencję dla halogenów, ponieważ cechują się wysoką szczelnością, dobrą jakością światła i dużą wydajnością. W naszej ofercie znajdują się zarówno większe oświetlacze, o dużej odporności na niesprzyjające warunki atmosferyczne, jak i modele w małym rozmiarze, idealne do montowania w trudno dostępnych miejscach.

  Pokazuje 1 - 23 z 23 elementów
  Pokazuje 1 - 23 z 23 elementów

  Profesjonalne i wydajne naświetlacze LED. Dobra jakość i korzystne warunki gwarancyjne

  Wybierając naświetlacz LED należy kierować się przede wszystkim jego mocą oraz wielkością. W naszym sklepie zapewniamy szeroki wybór modeli – zarówno o małej i dużej mocy, o zróżnicowanych barwach światła (od ciepłej po zimną), wodoodpornych, dostosowanych do użytku zewnętrznego, jak i wyposażonych w czujniki ruchu. Stawiamy wyłącznie na produkty pochodzące od renomowanych producentów, dlatego wszystkie nasze naświetlacze posiadają wymagane atesty oraz certyfikaty. LEDy są znacznie bardziej żywotne od zwyczajnych żarówek, dają skupione światło i znajdują zastosowanie wszędzie tam, gdzie do tej pory stosowano tradycyjne oświetlenie halogenowe.

  Wybierz naświetlacz LED od sprawdzonego producenta

  Oczywiście każdy naprawdę dobry i wydajny naświetlacz LED pochodzi wyłącznie od sprawdzonego producenta. Nie warto wybierać tańszych odpowiedników, które nie dają gwarancji długotrwałego użytkowania. Montując oświetlacz musimy mieć pewność, że będzie służył przez wiele lat. Kupując w naszym sklepie otrzymujesz gwarancję na każdy zakupiony produkt. Służymy również pomocą przy wyborze właściwego modelu. Naszym celem jest proponowanie najwyższej jakości rozwiązań, sprawna obsługa klienta, oraz oferowanie wyjątkowo korzystnych cen. Zapraszamy do przejrzenia naszych produktów – u nas znajdziesz niezawodny naświetlacz LED!