Moduły LED
OSTATNIE POSTY
W sklepie internetowym Outled zapłacisz online z tpay.com kanał na youtube sklepu internetowego z oświetleniem led outled

Moduły LED

Szukacie Państwo produktu, który doskonale sprawdzi się nawet w ekstremalnych warunkach? W takim razie oferowany przez nasz sklep moduł LED jest dla Państwa idealnym rozwiązaniem.

Ta nowoczesna technologia oświetleniowa została zaprojektowana i stworzona w taki sposób, który umożliwia jej niezawodność i trwałość nawet w najbardziej wymagających warunkach.

Zmiany warunków atmosferycznych, niskie temperatury czy ulewy i śnieg nie są straszne tego typu produktom.

Zaskakująca odporność, funkcjonalność i wytrzymałość sprawiają, że każdy dostępny w naszym sklepie moduł LED sprawdzi się doskonale jako element oświetlenia banerów, liter świetlnych, reklam, ekspozycji sklepowych, kasetonów reklamowych czy nawet akwariów.


Moduł LED

W naszej ofercie posiadamy moduł LED znakomitej firmy Samsung. Moduł LED charakteryzuje się niezawodnością oraz długą żywotnością.

Dzięki naszemu nowoczesnemu modułowi LED oświetlisz każdą powierzchnię, bez względu na jej nietypowy rozmiar czy kształt.

Pokazuje 1 - 5 z 5 elementów
 • 11,99 zł
  9,75 zł (netto)

  Soczewkowy Moduł Led zbudowany w oparciu o markową diodę CREE o mocy 3W w super zimnej barwie ok. 10500K. Wąski kąt świecenia 45° zapewnia zasięg świecenia do 1 metra. Wyposażony w wysokiej jakości taśmę klejącą 3M, która zapewnia bardzo pewne mocowanie w każdych warunkach. Idealnie nadaje się jako poświetlenie Light Boxów oraz ram z podświetleniem bocznym.

  11,99 zł
  9,75 zł (netto)
  W magazynie
 • 4,49 zł
  3,65 zł (netto)

  Wysokiej jakości Moduł Led na diodzie Led renomowanego producenta SAMSUNG o mocy 1,4W w białej zimnej barwie ok. 6200K. Bardzo szeroki kąt świecenia 160°. Wyposażony w wysokiej jakości taśmę klejącą 3M, która zapewnia bardzo pewne mocowanie w każdych warunkach. Moduł Led jest w pełni wodoodporny.

  4,49 zł
  3,65 zł (netto)
  W magazynie
 • 2,99 zł
  2,43 zł (netto)

  Moduł Led zbudowany w oparciu o nowoczesne i niezawdone diody Led SMD 2835 o mocy 1,08W w super zimnej barwie ok. 10500K. Szeroki kąt świecenia 120°. Wyposażony w wysokiej jakości taśmę klejącą 3M, która zapewnia bardzo pewne mocowanie w każdych warunkach. Idealnie nadaje się jako podświetlenie Light Boxów oraz ram z podświetleniem bocznym.

  2,99 zł
  2,43 zł (netto)
  W magazynie
 • 8,49 zł
  6,90 zł (netto)

  Soczewkowy Moduł Led zbudowany w oparciu o markowe diody SMD 2835 o mocy 2.5W w zimnej barwie 7000K. Wąski kąt świecenia 65° zapewnia zasięg świecenia do 1 metra. Wyposażony w wysokiej jakości taśmę klejącą 3M, która zapewnia bardzo pewne mocowanie w każdych warunkach. Idealnie nadaje się jako poświetlenie Light Boxów oraz ram z podświetleniem bocznym.

  8,49 zł
  6,90 zł (netto)
  W magazynie
 • 1,19 zł
  0,97 zł (netto)

  Moduł Led zbudowany w oparciu o nowoczesne i niezawodne diody Led SMD 5630 o mocy 1,20W w super zimnej barwie ok. 10500K. Szeroki kąt świecenia 120°. Wyposażony w wysokiej jakości taśmę klejącą 3M, która zapewnia bardzo pewne mocowanie w każdych warunkach. Idealnie nadaje się jako podświetlenie Light Boxów oraz ram z podświetleniem bocznym.

  1,19 zł
  0,97 zł (netto)
  W magazynie
Pokazuje 1 - 5 z 5 elementów

Moduły LED - szeroka gama zastosowań w najlepszej jakości

Moduły LED zyskują coraz większą ilość zwolenników na całym świecie. Uznanie tak wielu klientów oznacza, że spełniają one ich wszelkie wymagania i oczekiwania, a jednocześnie są dostosowane do ich indywidualnych potrzeb i preferencji. Każdy oferowany w sklepie OutLED moduł LED został zbudowany w oparciu o niezawodne i nowoczesne diody, które gwarantują jego funkcjonalność i trwałość. Dzięki współpracy z renomowanymi producentami i starannym doborze produktów, możemy zapewnić wszystkim naszym klientom najwyższą jakość i zgodność ze standardami. Nasze towary zostały dodatkowo wyposażone w wysokiej jakości taśmy klejące, umożliwiające ich pewne i wytrzymałe mocowanie w każdych warunkach.

moduł LED
moduł LED

Innowacyjny moduł LED w atrakcyjnej cenie

Moduł LED cechuje się długą żywotnością. Oznacza to, że w przeciwieństwie do jego tradycyjnych odpowiedników, jego czas świecenia wynosi około 50 tysięcy godzin. Jest to doskonałe rozwiązanie dla wszystkich osób, które cenią sobie nie tylko innowacyjność i funkcjonalność, ale również oszczędność pieniędzy i energii. Ponadto tego typu produkty są w pełni przyjazne środowisku. Elastyczność montażu czy wysoki poziom ochrony to tylko nieliczne z zalet, którymi odznacza się moduł LED. Jego nowoczesna technologia umożliwia oświetlenie każdej powierzchni, bez względu na jej nietypowy rozmiar czy kształt. Jest to doskonałe rozwiązanie do każdej formy przestrzennej, zwłaszcza tej cechującej się płytkością.

W ofercie naszego sklepu znajdą Państwo szeroką gamę produktów LEDowych o różnych zastosowaniach, kształtach, mocach i barwach. Stosowane są głównie w reklamach oraz jako elementy składowe opraw oświetleniowych i lamp LED. Oferowany przez nas moduł LED charakteryzuje wysoka jakość wykonania oraz bardzo dobre parametry techniczne skorelowane ze znakomitą relacją ceny do jakości. Oczywiście każdy z tego typu produktów jest całkowicie wodoszczelny. Te istotne cechy techniczne sprawiają, że dany system oświetleniowy będzie Państwu niezawodnie służyć bez względu na panujące warunki. W przypadku jakichkolwiek pytań lub wątpliwości zachęcamy do kontaktu z naszymi wykwalifikowanymi pracownikami!