Katalog

Włączone filtry:
  WSPÓŁCZYNNIK MOCY
  MR16
  OSTATNIE POSTY
  W sklepie internetowym Outled zapłacisz online z tpay.com kanał na youtube sklepu internetowego z oświetleniem led outled

  Żarówki LED MR16

  Żarówka LED MR16 jest swoistym zamiennikiem tradycyjnych żarówek halogenowych. Dzięki bardzo wysokiej efektywności świetlnej diod LED pozwala nawet dziesięciokrotnie zmniejszyć rachunki za energię elektryczną. Żarówka LED MR znajduje zastosowanie w oprawach halogenowych oraz we wszystkich innych oprawach oświetleniowych w standardzie MR16 – to doskonały wybór dla Ciebie i Twojego domu! Zmniejszysz rachunki za energię elektryczną i zapewnisz sobie komfort odpoczynku oraz pracy – żarówka LED MR16 wyposażona jest w diodę LED, która emituje naturalne i niepulsujące światło niezawierające szkodliwego dla oczu promieniowania UV.

  Pokazuje 1 - 13 z 13 elementów
  Pokazuje 1 - 13 z 13 elementów

  ŻARÓWKA LED MR16 PRZYJAZNA DLA PORTFELA

  Żarówka LED MR16 wytwarza strumień świetlny o wysokiej skuteczności, która wynika z zastosowania diod LED. Dzięki wysokiej klasie energetycznej pozwala zaoszczędzić nawet do 80% zużycia prądu. Żarówka LED MR16 jest wyposażona w mechanizm, który pozwala efektywnie odprowadzać nadmiar ciepła z okolicy diod LED, co umożliwia bezawaryjne użytkowanie żarówki przez co najmniej 50 tysięcy godzin. Żarówka LED MR16 przyczynia się do ochrony środowiska za sprawą redukcji emisji dwutlenku węgla, który z kolei powoduje globalne ocieplenie klimatu. Warto wymienić tradycyjną żarówkę na ten produkt!

  ŻARÓWKA LED MR16 – DODATKOWE INFORMACJE

  Żarówka LED MR16 to żarówka, które emituje przyjemne, ciepłe światło – nadaje się więc do wykorzystania w przytulnym pokoju lub przestronnym biurze, ale również w korytarzu i na klatce schodowej. Żarówka LED MR16 daje neutralną barwę, która jest polecana do oświetlenia do kuchni oraz łazienek. Światło po włączeniu żarówki zapala się natychmiastowo, ponieważ źródła światła LED włączają się natychmiastowo i nie wymagają dodatkowego czasu na rozgrzanie (wytrzymują bardzo wiele cykli włączeń i wyłączeń).