Reflektory szynowe LED
OSTATNIE POSTY
W sklepie internetowym Outled zapłacisz online z tpay.com kanał na youtube sklepu internetowego z oświetleniem led outled

Reflektory szynowe - oszczędność pieniędzy i energii

Postępująca technologia i coraz to nowsze innowacyjne rozwiązania sprawiają, że oświetlenie domów, biur, centrów handlowych i innych przestrzeni jeszcze nigdy nie było tak proste. Oferowane reflektory szynowe LED są odpowiedzią na potrzeby wszystkich osób, które cenią sobie nowoczesność oraz oszczędność czasu i pieniędzy. Ten rodzaj produktów z pewnością doda pomieszczeniom nie tylko jasności, ale również tak modnego designerskiego wystroju. Zapoznaj się z naszą szczegółową ofertą i przekonaj się, że nowoczesny system oświetleniowy jest dla Ciebie idealnym rozwiązaniem.

Pokazuje 1 - 16 z 16 elementów
Pokazuje 1 - 16 z 16 elementów

Rozjaśnij swoje wnętrze z nowoczesną technologią LED

Proponowane przez hurtownię OutLED rozwiązania sprawdzą się jako dodatek do każdego wnętrza. Dostępne reflektory szynowe charakteryzują się różnorodnością pod względem kształtu, rozmiaru, mocy świetlnej czy też koloru. Dzięki temu mamy pewność, że sprostają oczekiwaniom i preferencjom każdego z naszych klientów. Dodatkowo, ich montaż i konfiguracja są banalnie proste, dając tym samym możliwość dostosowania ich ułożenia do indywidualnych potrzeb i wymagań. Idealnie nadają się jako oświetlenie ekspozycji, oświetlenie biura oraz gabinetu.

Lampy szynowe LED dopasowane do każdej przestrzeni

Oferowane lampy szynowe pochodzą od renomowanych producentów, dając tym samym gwarancję najwyższej jakości i trwałości. Starannie wyselekcjonowane produkty są nie tylko niezwykle funkcjonalne, ale również bardzo wygodne. Sprawdzą się doskonale w przestrzeniach, które ze względu na swoją specyfikę wymagają regularnych zmian położenia oświetlenia. Dodatkowo, ten nowoczesny system pozwala zaoszczędzić aż do 90% energii w porównaniu z tradycyjnymi żarówkami i jest jak najbardziej przyjazny dla środowiska.

Lampy szynowe LED są przystosowane do montażu w szynach do systemowego oświetlenia LED. Dzięki zastosowaniu reflektorów szynowych istnieje możliwość sterowania oświetleniem w zależności od aktualnego zapotrzebowania wzdłuż szyn, w których są zamontowane. Dołączona do nich instrukcja obsługi z pewnością ułatwi Ci to zadanie. Nie czekaj ani chwili dłużej i już dziś wybierz nowoczesny i energooszczędny produkt, który rozjaśni Twoje wnętrze na długie lata. Reflektor szynowy sprawi, że już nigdy nie wrócisz do tradycyjnych rozwiązań oświetleniowych!

Oferowane reflektory na szynie zaskoczą Cię swoją funkcjonalnością

W sklepie OutLED dbamy o to, aby najwyższa jakość szła w parze z jak najniższymi i konkurencyjnymi cenami. Co więcej, w przypadku dokonania hurtowego zakupu towarów istnieje możliwość otrzymania atrakcyjnego rabatu. Dodatkowo, każdy z naszych klientów ma możliwość negocjacji cen. Dzięki temu możesz pozwolić sobie na reflektor szynowy LED bez względu na wysokość Twojego budżetu. W celu uzyskania rabatu lub chęci negocjacji zachęcamy do kontaktu telefonicznego lub e-mailowego. Dane te znajdują się na dole strony.

Proponowane rozwiązania dostępne są w dwóch różnych kolorach - czarnym i białym. Dostępna moc oświetlenia waha się w granicach od 23W do 33W. Istotną kwestią jest fakt, że w naszej ofercie znajdują się zarówno dwufazowe, jak i trzyfazowe reflektory na szynie, które umożliwiają podpięcie ich do dwóch lub trzech oddzielnych obwodów. Rozwiązanie to pozwala na indywidualną kontrolę każdego z nich. W naszej ofercie znajdują się również produkty o różnej barwie emitowanego światła - dziennej, zimnej, ciepłej czy też neutralnej.