Katalog

TYP DIODY LED
TEMPERATURA BARWOWA [K]
STOPIEŃ OCHRONY
WSPÓŁCZYNNIK MOCY
Panele LED
OSTATNIE POSTY
W sklepie internetowym Outled zapłacisz online z tpay.com kanał na youtube sklepu internetowego z oświetleniem led outled

Panele oświetleniowe LED

Panele oświetleniowe LED najczęściej stosuje się w dużych biurach, przestronnych sklepach w galeriach handlowych, supermarketach, budynkach szkolnych, szpitalach, a także w innych obiektach użytkowych, placówkach publicznych czy instytucjach kultury. Coraz częściej panele ledowe sufitowe pojawiają się w domowych kuchniach, nowoczesnych łazienkach i salonach. Panele ledowe są coraz bardziej popularne, a wynika to z ich licznych zalet.

Pokazuje 1 - 10 z 10 elementów
Pokazuje 1 - 10 z 10 elementów

panele oświetleniowe LED – światło, które robi wrazenie

Każdy panel LED emituje światło, którego temperatura odpowiada temperaturze naturalnego światła dziennego. Niezwykłe jest to, że wydzielane przez ten panel oświetleniowy barwa i natężenie światła są wyjątkowo przyjemne dla użytkowników i nie wywołują bólów oczu ani głowy. Panel oświetleniowy LED jest więc bezpieczną opcją, ponieważ nie niszczy zdrowia uczniów czy pracowników biurowych.

PANEL SUFITOWY LED PRZYJAZNY DLA ŚRODOWISKA

Warto podkreślić, że panel świetlny LED jest bezpieczny również dla środowiska. Panel LED wytwarza się z materiałów nieszkodliwych, a ponadto cechuje go bardzo długi czas eksploatacji – działa aż 50 tysięcy godzin. Warto wiedzieć, że jedyną dostępną na rynku technologią neutralną wobec środowiska naturalnego jest właśnie oświetlenie ledowe.

Technologia LED to niezwykle efektywne źródło oświetlenia. Większość wytwarzanej energii wykorzystywana jest w tym przypadku do emisji światła – tylko niewielka część energii przekłada się na emisję ciepła. Pozwala to wykorzystać panel LED do opraw w miejscach, w których z różnych względów trzeba ograniczyć emisję ciepła, np. w serwerowni czy klimatyzowanym pomieszczeniu hotelowym. Panele oświetleniowe LED są też odporne na ich częste włączanie. Działają natychmiast i świecą pełną mocą! Ta energooszczędność idąca w parze z estetyką jest coraz bardziej doceniana przez projektantów oświetlenia wnętrz użytkowych.

PANELE OŚWIETLENIOWE LED – MOŻLIWOŚCI

Panele ledowe są niezwykle funkcjonalne. Dużym plusem jest mało skomplikowany i bardzo prosty montaż lamp tego typu. Panele oświetleniowe LED dają dużo możliwości zastosowania – można podwiesić je na linkach albo wmontować w meble, np. w ogromny regał z książkami lub trzydrzwiową szafę. Na rynku dostępny jest też panel LED sufitowy, który nie wystaje poza powierzchnię sufitu i tworzy z nim jednolitą całość.

Panel LED jest niezwykle stylowy i pozwala stworzyć wyjątkowy design w każdym pomieszczeniu. Z jednej strony panele ledowe pozwolą osiągnąć skandynawski minimalizm. W tym wypadku panel LED będzie idealnie pasował do przestronnego przedsionka w luksusowym hotelu. Z drugiej strony panele oświetleniowe LED emitują charakterystyczne, ciepłe światło, które w małym domku pod miastem stworzy wyjątkowy klimat i atrakcyjny efekt wizualny.

PANEL SUFITOWY LED, CZYLI PRZYJEMNOŚĆ DEKOROWANIA WNĘTRZ

Na rynku dostępne są panele ledowe w różnych kształtach. Można zdecydować się na lampy prostokątne, kwadratowe bądź okrągłe – tak naprawdę każdy typ paneli oświetleniowych będzie wyglądał estetycznie. Ich wielką zaletą są wspaniałe parametry świetlne.

Panele ledowe to innowacyjna, przyjazna środowisku, niezwykle estetyczna i coraz bardziej popularna propozycja oświetlenia, która znajduje zastosowanie w każdym wnętrzu i jest dostępna w przystępnej cenie.