Katalog

Włączone filtry:
  TYP DIODY LED
  TEMPERATURA BARWOWA [K]
  STOPIEŃ OCHRONY
  WSPÓŁCZYNNIK MOCY
  Panele LED
  OSTATNIE POSTY
  W sklepie internetowym Outled zapłacisz online z tpay.com kanał na youtube sklepu internetowego z oświetleniem led outled

  Panele LED

  Pokazuje 1 - 10 z 10 elementów
  • 64,00 zł
   52,03 zł (netto)

   Nowoczesny, kwadratowy panel LED marki AIGOSTAR o mocy 12W o wymiarach 295x295x10mm o barwie światła białej zimnej (CW) lub białej neutralnej (NW). Minimalistyczna i elegancka stylistyka, łatwy montaż oraz wysoka jakość oferowanych przez nas paneli LED sprawia, że są one coraz chętniej stosowane jako alternatywa dla tradycyjnych lamp stosowanych...

   64,00 zł
   52,03 zł (netto)
   W magazynie
  • 94,00 zł
   76,42 zł (netto)

   Nowoczesny kwadratowy panel LED produkcji AIGOSTAR 25W o wymiarach 295x595, o barwie białej ciepłej (WW) oraz białej neutralnej (NW). Minimalistyczna i elegancka stylistyka, łatwy montaż oraz wysoka jakość oferowanych przez nas paneli LED, sprawia że są one coraz chętniej stosowane jako alternatywa dla tradycyjnych lamprastrowych. Panel LED...

   94,00 zł
   76,42 zł (netto)
   W magazynie
  • 124,00 zł
   100,81 zł (netto)

   Nowoczesny kwadratowy panel LED produkcji AIGOSTAR 32W o wymiarach 595x595, o białej zimnej barwie (CW). Minimalistyczna i elegancka stylistyka, łatwy montaż oraz wysoka jakość oferowanych przez nas paneli LED, sprawia że są one coraz chętniej stosowane jako alternatywa dla tradycyjnych lamprastrowych. Panel LED w zestawie z zasilaczem.

   124,00 zł
   100,81 zł (netto)
   W magazynie
  • 99,00 zł
   80,49 zł (netto)

   Nowoczesny kwadratowy panel LED 36W o wymiarach 595x595, w białej zimnej barwie (CW) i białej neutralnej (NW). Minimalistyczna i elegancka stylistyka, łatwy montaż oraz wysoka jakość oferowanych przez nas paneli LED, sprawia że są one coraz chętniej stosowane jako alternatywa dla tradycyjnych lamp rastrowych

   99,00 zł
   80,49 zł (netto)
   W magazynie
  • 149,00 zł
   121,14 zł (netto)

   Biały panel LED produkcji AIGOSTAR 40W o wymiarach 595x595x10mm i białej dziennej barwie (NW). Prosta i elegancka stylistyka, prosty montaż oraz wysoka jakoś wykonania paneli LED marki AIGOSTAR, sprawia że są one coraz chętniej stosowane jako alternatywa dla tradycyjnych lamp w biurze czy w domu. W zestawie z panelem LED również zasilacz.

   149,00 zł
   121,14 zł (netto)
   W magazynie
  • 149,00 zł
   121,14 zł (netto)

   Natynkowy biały panel LED AIGOSTAR 40W, przystosowany do montażu natynkowego. Dwie barwy światła do wyboru: zimna (CW) oraz neutralna (NW). Ramka w białym kolorze sprawia, że panel Led idealnie komponuje się z białym sufitem, tworząc harmonijne i eleganckie połączenie. Każdy panel, wyposażony jest w dedykowany przez producenta zasilacz, co...

   149,00 zł
   121,14 zł (netto)
   W magazynie
  • 154,00 zł
   125,20 zł (netto)

   Prostokątny panel LED marki AIGOSTAR o mocy 40W i wymiarach 295x1195x10mm. Występujący w dwóch barwach białej zimnej (CW) albo białej neutralnej (NW). Minimalistyczna i elegancka stylistyka, łatwy montaż oraz wysoka jakość oferowanych przez nas paneli LED, sprawia że są one coraz chętniej stosowane jako alternatywa dla tradycyjnych...

   154,00 zł
   125,20 zł (netto)
   W magazynie
  • 169,00 zł
   137,40 zł (netto)

   Biały panel LED AIGOSTAR 50W, przystosowany do montażu w suficie podwieszanym typu ARMSTRONG. Dwie barwy światła do wyboru: zimna (CW) oraz neutralna (NW). Ramka w białym kolorze sprawia, że panel Led idealnie komponuje się z sufitem podwieszanym, tworząc harmonijne i eleganckie połączenie. Każdy panel, wyposażony jest w dedykowany przez...

   169,00 zł
   137,40 zł (netto)
   W magazynie
  • 159,00 zł
   129,27 zł (netto)

   Nowoczesny kwadratowy panel LED 50W o wymiarach 595x595x9mm, o białej zimnej (NW) oraz białej neutralnej (NW) barwie. Minimalistyczna i elegancka stylistyka, łatwy montaż oraz wysoka jakość oferowanych przez nas paneli LED, sprawia że są one coraz chętniej stosowane jako alternatywa dla tradycyjnych lamprastrowych.

   159,00 zł
   129,27 zł (netto)
   W magazynie
  • 179,00 zł
   145,53 zł (netto)

   Bardzo mocny, kwadratowy panel LED 60W o wymiarach 600x600x14mm, w trzech barwach do wyboru białej ciepłej (WW), dziennej (NW) oraz zimnej (NW). Prosta i elegancka aluminiowa obudowa, łatwy montaż oraz wysoka jakość oferowanych przez nas paneli LED, sprawia że są one coraz chętniej stosowane do oświetlenia dużych powierzchni.

   179,00 zł
   145,53 zł (netto)
   W magazynie
  Pokazuje 1 - 10 z 10 elementów

  panele oświetleniowe LED – światło, które robi wrazenie

  Każdy panel LED emituje światło, którego temperatura odpowiada temperaturze naturalnego światła dziennego. Niezwykłe jest to, że wydzielane przez ten panel oświetleniowy barwa i natężenie światła są wyjątkowo przyjemne dla użytkowników i nie wywołują bólów oczu ani głowy. Panel oświetleniowy LED jest więc bezpieczną opcją, ponieważ nie niszczy zdrowia uczniów czy pracowników biurowych.

  PANEL SUFITOWY LED PRZYJAZNY DLA ŚRODOWISKA

  Warto podkreślić, że panel świetlny LED jest bezpieczny również dla środowiska. Panel LED wytwarza się z materiałów nieszkodliwych, a ponadto cechuje go bardzo długi czas eksploatacji – działa aż 50 tysięcy godzin. Warto wiedzieć, że jedyną dostępną na rynku technologią neutralną wobec środowiska naturalnego jest właśnie oświetlenie ledowe.

  Technologia LED to niezwykle efektywne źródło oświetlenia. Większość wytwarzanej energii wykorzystywana jest w tym przypadku do emisji światła – tylko niewielka część energii przekłada się na emisję ciepła. Pozwala to wykorzystać panel LED do opraw w miejscach, w których z różnych względów trzeba ograniczyć emisję ciepła, np. w serwerowni czy klimatyzowanym pomieszczeniu hotelowym. Panele oświetleniowe LED są też odporne na ich częste włączanie. Działają natychmiast i świecą pełną mocą! Ta energooszczędność idąca w parze z estetyką jest coraz bardziej doceniana przez projektantów oświetlenia wnętrz użytkowych.

  PANELE OŚWIETLENIOWE LED – MOŻLIWOŚCI

  Panele ledowe są niezwykle funkcjonalne. Dużym plusem jest mało skomplikowany i bardzo prosty montaż lamp tego typu. Panele oświetleniowe LED dają dużo możliwości zastosowania – można podwiesić je na linkach albo wmontować w meble, np. w ogromny regał z książkami lub trzydrzwiową szafę. Na rynku dostępny jest też panel LED sufitowy, który nie wystaje poza powierzchnię sufitu i tworzy z nim jednolitą całość.

  Panel LED jest niezwykle stylowy i pozwala stworzyć wyjątkowy design w każdym pomieszczeniu. Z jednej strony panele ledowe pozwolą osiągnąć skandynawski minimalizm. W tym wypadku panel LED będzie idealnie pasował do przestronnego przedsionka w luksusowym hotelu. Z drugiej strony panele oświetleniowe LED emitują charakterystyczne, ciepłe światło, które w małym domku pod miastem stworzy wyjątkowy klimat i atrakcyjny efekt wizualny.

  PANEL SUFITOWY LED, CZYLI PRZYJEMNOŚĆ DEKOROWANIA WNĘTRZ

  Na rynku dostępne są panele ledowe w różnych kształtach. Można zdecydować się na lampy prostokątne, kwadratowe bądź okrągłe – tak naprawdę każdy typ paneli oświetleniowych będzie wyglądał estetycznie. Ich wielką zaletą są wspaniałe parametry świetlne.

  Panele ledowe to innowacyjna, przyjazna środowisku, niezwykle estetyczna i coraz bardziej popularna propozycja oświetlenia, która znajduje zastosowanie w każdym wnętrzu i jest dostępna w przystępnej cenie.