SMD 5050 RGB
OSTATNIE POSTY
W sklepie internetowym Outled zapłacisz online z tpay.com kanał na youtube sklepu internetowego z oświetleniem led outled

Taśmy LED RGB

Najlepsze i najwydajniejsze zmiennokolorowe taśmy LED RGB na znakomitych diodach marki EPISTAR z dwustronnie klejącą taśmą niezawodnej marki 3M są oferowane przez nasz sklep. Taka taśma LED RGB SMD 5050 charakteryzuje się przede wszystkim tym, że każda dioda może świecić w dowolnym kolorze, a nie tak jak ma to miejsce w przypadku taśmy LED RGB SMD 3528, w których co trzecie dioda świeci w innym kolorze. W dodatku taśma LED RGBW SMD 5050 do prawidłowego działania poza zasilaczem LED wymaga sterownika LED, dzięki któremu możliwe będzie płynne sterowanie światłem, przy pomocy bezprzewodowego pilota.

Pokazuje 1 - 4 z 4 elementów
Pokazuje 1 - 4 z 4 elementów

Nowoczesne taśmy LED służące do oświetlenia

Taśma LED RGB została stworzona z myślą o świetlnych aranżacjach, artystycznych podświetleniach oraz podświetleniach reklamowych. To nowoczesne rozwiązanie, które oferuje nam wiele możliwości i dlatego też klienci dość chętnie je wybierają. Nasza tśma LED kolorowa wygląda bardzo atrakcyjnie. Paski LED RGB SMD 5050 występują w dwóch różnych stopniach zagęszczenia diod, które dzielą się na stopnień szczelności oraz kolory:

  • 150 LED na 5 metrów (30 LED na 1 metr)
  • IP 20 (standardowa szczelość)
  • IP 65 (taśmy led wodoodporne)
  • 300 LED na 5 metrów (60 LED na 1 metr)
  • IP 20 oraz (standardowa szczelność)
  • IP 65 (taśmy led rgb wodoodporne)

Taśma LED RGBW – wysokiej jakości taśma LED kolorsowa

Jeśli poszukują Państwo ciekawych rozwiązań oświetleniowych do domu czy do firmy, to wybór oświetlenia typu LED jest z pewnością dobrym rozwiązaniem. Taka taśma LED RGB nie tylko bowiem wygląda atrakcyjnie, ale równocześnie też zapewnia dobre światło. Może więc wspaniale sprawdzić się jako element dekoracyjny, ale również i spełnia swoje funkcje praktyczne. Szczególnie taśma LED RGB polecana jest do wszelkich firm, gdzie konieczne jest doświetlenie różnych miejsc bądź elementów dla zapewnienia większego bezpieczeństwa w danej przestrzeni.

Taśma LED RGBW z pewnością spełni tego typu funkcje, a dodatkowo będzie również prezentować się bardzo estetycznie. To dlatego tak dobrze sprawdza się w rozmaitych miejscach. Co ważniejsze owa taśma LED kolorowa jest bardzo łatwa w montażu. Każdy poradzi sobie z tym bez większych trudności. W naszym sklepie zarówno taśma, jak i inne produkty dostępne są w bardzo atrakcyjnych cenach. Zachęcamy więc do zapoznania się z naszymi propozycjami. Posiadamy dość szeroki wybór produktów, dzięki czemu każdy może znaleźć coś odpowiedniego dla siebie.