Katalog

Włączone filtry:
  TYP DIODY LED
  TEMPERATURA BARWOWA [K]
  STOPIEŃ OCHRONY
  IP 65
  OSTATNIE POSTY
  W sklepie internetowym Outled zapłacisz online z tpay.com kanał na youtube sklepu internetowego z oświetleniem led outled

  TAŚMY LED 3528 SMD 300 LED IP 65 wodoodporne

  Wodoodporne taśmy LED SMD 3528 zabezpieczone silikonową powłoką zabezpieczającą taśmę przed kontaktem diod LED oraz innych podzespołów elektronicznych z wodą. Taśmy LED o stopniu szczelności IP 65 przeznaczone są do pracy w miejscach narażonych na niesprzyjające warunki pracy takie jak wilgoć, kurz itp. Taśma SMD 3528 300 LED IP 65 idealnie nadaje się do tworzenia, pięknych świetlnych aranżacji, w mieszkaniu, w domu albo w pracy. Polecana do aranżacji świetlnej w takich miejchach jak kuchnia, łazienka, magazyn, piwnica oraz w branży reklamowej jako oświetlenie do bilbordów, banerów itp.

  Kolory taśm LED:

  W naszej ofercie znajdziesz sześć różnych kolorów taśm:

  • biały ciepły
  • biały zimny
  • czerwony
  • zielony
  • niebieski
  • żółty

  Potrzebuję zwykłą taśmę led, co polecacie?

  Jeżeli szukasz zwykłej taśmy led, to możemy polecić Ci taśmy o stopniu szczelnosci IP 20, które kupisz w naszym sklepie internetowym. Taśmy te z powodzeniem nadają się w miejsca w których nie zachodzi ryzyko kontaktu taśmy z wilgocią.

  Jaki zasilacz do taśm led wybrać?

  Niezbędny jest zasilacz 12V/230V, który również możesz kupić w naszym sklepie internetowym. Zasilacz powinien mieć moc o 10% większą niż taśma led, którą zasila, aby nigdy nie pracował na maksymalnym obciążeniu. Pamiętaj że jakość zasilacza, ma zasadniczy wpływ na żywotność taśm LED. Polecamy, zasilacze z naszej oferty, których parametry zostały sprawdzone pod kątem prawidłowej współpracy z oferowanymi przez nas taśmami.

  Akcesoria do taśm led.

  Taśma led o IP 20 idealnie nadaje się do zabudowania w profilu aluminiowym. W naszym sklepie internetowym znajdziesz wszystkie niezbędne akcesoria potrzebne do prawidłowego zamontowania taśm led. Porfile aluminiowe, szybkozłączki, wtyczki, zasilacze oraz sterowniki led. Wszystkie produkty z naszej oferty posiadają certyfikaty CE i RoHS. Jeżeli nie wiesz jak złożyć swój zestaw do oświetlenia na podstawie taśm led i akcesoriów do nich, napisz do nas czego oczekujesz, my zajmiemy się resztą.

  Pokazuje 1 - 7 z 7 elementów
  Pokazuje 1 - 7 z 7 elementów