Katalog

Włączone filtry:
  TYP DIODY LED
  TEMPERATURA BARWOWA [K]
  STOPIEŃ OCHRONY
  300 LED
  OSTATNIE POSTY
  W sklepie internetowym Outled zapłacisz online z tpay.com kanał na youtube sklepu internetowego z oświetleniem led outled

  WYSOKIEJ JAKOŚCI TAŚMY LED 3528 SMD 300 LED 

  Jedne z najchętniej kupowanych taśm LED. Swoją popularność zawdzięczają niskiej cenie oraz dobremu stosunkowi mocy świetlnej diody led do pobieranego przez nią prądu. Taśmy te zostały stworzone z myślą o podświetleniach meblowych oraz świetlnych aranżacji. Niski pobór prądu, oraz gęstość 60 diod led na jeden metr to idealny przepis na akcentowe podświetlenie salonu, sypialni albo jako podszafkowe oświetlenie kuchenne. Polecane wszędzie tam gdzie w niektórych moementach, brakuje trochę światła, bądź do typowego dekoracyjnego podświetlenia.

  Jaką taśmę LED wybrać IP 20 czy IP 65?

  Na początku musisz sprecyzować do czego chcesz użyć taśmę LED i jak chcesz ją zamontować. Jeżeli chcesz oświetlić lub doświetlić zamknęte pomieszczenie, nienarażone na wilgoć, najlepszym i najtańszym rowiązaniem będzie tasma o IP 20. Nadaje się ona idealnie do zamontowania w listwach LED. Jeżeli jednak Twoja taśma będzie narażona na wilgoć, musisz wybrać taśmę o IP 65, pamiętaj jednak, że taśma ta nie jest przeznaczona do zabudowy w listwach aluminiowych.

  Strumień świetlny:

  Taśmy LED SMD 3528 300 LED, w zależności od koloru diod LED osiągają strumień świetlny do około 1350 lumenów

  Jaki zasilacz do taśm led wybrać?

  Niezbędny jest zasilacz 12V/230V, który również możesz kupić w naszym sklepie internetowym. Zasilacz powinien mieć moc o 10% większą niż taśma led, którą zasila, aby nigdy nie pracował na maksymalnym obciążeniu. Pamiętaj że jakość zasilacza, ma zasadniczy wpływ na żywotność taśm LED. Polecamy, zasilacze z naszej oferty, których parametry zostały sprawdzone pod kątem prawidłowej współpracy z oferowanymi przez nas taśmami.

  Akcesoria do taśm led.

  W naszym sklepie internetowym znajdziesz wszystkie niezbędne akcesoria potrzzebne do prawidłowego zamontowania taśm led. Porfile aluminiowe, szybkozłączki, wtyczki, zasilacze oraz sterowniki led. Wszystkie produkty z naszej oferty posiadają certyfikaty CE i RoHS.

  Pokazuje 1 - 14 z 14 elementów
  Pokazuje 1 - 14 z 14 elementów