Katalog

Włączone filtry:
  TYP DIODY LED
  TEMPERATURA BARWOWA [K]
  STOPIEŃ OCHRONY
  SMD 3528
  OSTATNIE POSTY
  W sklepie internetowym Outled zapłacisz online z tpay.com kanał na youtube sklepu internetowego z oświetleniem led outled

  Taśmy LED 3528

  Taśma LED 3528 należy do najpopularniejszych LED na rynku. Swój sukces sprzedażowy zawdzięcza bardzo dobremu stosunkowi mocy świetlnej do poboru energii elektrycznej. Równocześnie jest ona bardzo tania w zakupie oraz eksploatacji. Taśma LED 3528 może być zamontowana, praktycznie w każdym miejscu, w dowolnej konfiguracji, tworząc piękne świetlne aranżacje sufitów podwieszanych, wnęk, schodów, mebli, samochodów, łazienek, kuchni, garaży itp. Dlatego właśnie tak chętnie jest ona wybierana przez klientów. Zachęcamy więc również i Państwa do zapoznania się z naszą ofertą.

  Pokazuje 1 - 28 z 28 elementów
  Pokazuje 1 - 28 z 28 elementów

  Popularne taśmy LED, które zostały docenione przez klientów

  Tego typu taśma LED SMD 3528 występuje w dwóch różnych stopniach zagęszczenia diod, które dzielą się na stopnień szczelności oraz kolory (biały ciepły, biały zimny, czerwony, zielony, niebieski, żółty):

  • 300 LED na 5 metrów (60 LED na 1 metr)
  • IP 20 oraz IP 65 (taśmy led wodoodporne)

  W dodatku owa taśma LED SMD 3528 300 LED posiada rozmaite zastosowanie. Może ona między innymi stanowić oświetlenie dekoracyjne, a także bardzo delikatne oświetlenie. Taśmy LED SMD 3528, w zależności od koloru i gęstości diod LED osiągają strumień świetlny do około 2700 lumenów.

  Nowoczesna taśma LED 3528 – jak wybrać

  Gdy decydujemy się na taki zakup, to warto się zastanowić, jaką taśmę wybrać. Do wyboru mamy mianowicie 300 LED (60 diod na 1 metr) lub 600 LED (120 diod na 1 metr). Taśmę 300 LED polecamy wszędzie tam, gdzie chcemy uzyskać łagodne akcentowe światło np. do podświetleń mebli albo jako oświetlenie podpółkowe. Natomiast taśma LED 3528 600 LED polecana jest tam, gdzie poza akcentowym podświetleniem taśma ma służyć jako doświetlenie, a więc na przykład przy podświetlanym suficie. Informujemy, że wszelkie oferowane przez nas produkty są niezmiernie wysokiej jakości, a przy tym proponujemy je w atrakcyjnych cenach.