Katalog

TYP DIODY LED
TEMPERATURA BARWOWA [K]
STOPIEŃ OCHRONY
Rurkowe
OSTATNIE POSTY
W sklepie internetowym Outled zapłacisz online z tpay.com kanał na youtube sklepu internetowego z oświetleniem led outled

Rurkowe żarówki LED z trzonkiem E27

Rurkowe żarówki LED marki AIGOSTAR, to nowość w kategorii oświetlenia LED. Oferowane przez nas żarówki występują z gwintem E27 w mocy 4W, 6W, 8W, 9W, 10W, 12W, 15W w barwie białej ciepłej oraz białej zimnej do wyboru. Żarówki rurkowe LED są zbudowane na bardzo wydajnym i bezawaryjnym chipie SMD 2835 oraz posiadają 24 miesięczną gwarancję producenta.

Pokazuje 1 - 6 z 6 elementów
Pokazuje 1 - 6 z 6 elementów

Wydajne i bezawaryjne

W naszym sklepie internetowym znajduje się szeroki wybór żarówek LED rurkowych. Są one stosowane w wielu pomieszczeniach, nie tylko domach, ale również w biurach i innych miejscach pracy. Poprzez codzienne używanie takich żarówek przyczyniamy się do poprawy środowiska naturalnego, jak też jesteśmy w stanie zaoszczędzić na rachunkach, ponieważ są one energooszczędne. Kolejnym ich atutem jest wytrzymałość. Wystarczają one na bardzo długo, dlatego nie trzeba ich wciąż wymieniać.

Żarówka rurkowa LED – wiele możliwości

Rurkowe żarówki LED marki AIGOSTAR, to nowość w kategorii oświetlenia LED. Oferowane przez nas żarówki występują z gwintem E27 w mocy 4W, 6W, 8W, 9W, 10W, 12W, 15W w barwie białej ciepłej oraz białej zimnej do wyboru. Żarówki rurkowe LED są zbudowane na bardzo wydajnym i bezawaryjnym chipie SMD 2835 oraz posiadają 24 miesięczną gwarancję producenta.

Oświetlenie LED wykorzystywane może być w różny sposób. Poza tradycyjnymi lampami, żarówki te oświetlać mogą nawet zewnętrzne reklamy. Nie bez powodu z dnia na dzień stają się one coraz bardziej popularne. Żarówka rurkowa LED posiada szeroki zestaw barw, może dawać zimne lub ciepłe światło. Warto również zwrócić uwagę na to, że w przeciwieństwie do tradycyjnych żarówek oświetlenie LED zapala się pełną mocą od razu, nie trzeba czekać aż się rozgrzeje i dopiero wtedy zacznie normalnie świecić. W przypadku pojawienia się pytań, zapraszamy Państwa do kontaktu.