Katalog

TEMPERATURA BARWOWA [K]
WSPÓŁCZYNNIK MOCY
Świeczki
OSTATNIE POSTY
W sklepie internetowym Outled zapłacisz online z tpay.com kanał na youtube sklepu internetowego z oświetleniem led outled

Żarówki LED świeczki

Żarówka świeczka LED to produkt, który stanowi doskonałą alternatywę dla popularnych żarówek oraz świetlówek. Do głównych zalet, jakimi żarówka świeczka LED wyróżnia się na tle tradycyjnych żarówek, jest jej poświadczona energooszczędność. Żarówka świeczka LED emituje jasne, przyjemne dla oka światło, dzięki czemu można ją wykorzystać w miejscach, w których potrzebne jest dobre i bezpieczne oświetlenie, np. w sypialniach czy pomieszczeniach biurowych do lampek nocnych i biurowych.

Pokazuje 1 - 8 z 8 elementów
Pokazuje 1 - 8 z 8 elementów

Żarówka świeczka LED – coś więcej niż żarówka

Żarówka świeczka LED to sprawdzony wybór! Żarówka tego typu charakteryzuje się doskonałym stosunkiem jakości do ceny – żarówka świeczka LED gwarantuje wielokrotnie dłużą trwałość i oszczędność nawet do 70%. Może świecić nawet 50 tysięcy godzin! Dzięki temu żarówka świeczka LED sprawdza się w pomieszczeniach, w których potrzebujemy mocnego światła, a chcemy ograniczyć ponoszone koszty eksploatacji. W naszej ofercie znajdują się żarówki świeczki LED o różnej mocy i barwie (dostępne są dwie barwy światła: ciepła – wskazana do pomieszczeń mieszkalnych oraz zimna – naturalna, którą można wykorzystać w pomieszczeniach roboczych).

ŻARÓWKA ŚWIECZKA LED, CZYLI ŚWIATŁO PRZEZ 50 TYSIĘCY GODZIN

Nowoczesna żarówka świeczka LED posiada charakterystyczny kształt, który umożliwia zastosowanie w niemal wszystkich modelach lamp. Żarówki tego typu można przystosować do swoich indywidualnych potrzeb! Produkt sprawdzi się w pomieszczeniach, w których najczęściej spędzamy czas – w biurze, salonie, sypialni. Ciepła barwa oraz mocny strumień świetlny gwarantują efektywne i efektowne oświetlenie oraz wyjątkowo długą żywotność. Żarówka świeczka LED wyposażona jest w mechanizm izolujący. Już dziś zdecyduj się na jedną z żarówek znajdujących się w naszej ofercie i sam przekonaj się o jej licznych zaletach!