Katalog

Włączone filtry:
  TYP DIODY LED
  WSPÓŁCZYNNIK MOCY
  ŚCIEMNIALNY
  E14
  OSTATNIE POSTY
  W sklepie internetowym Outled zapłacisz online z tpay.com kanał na youtube sklepu internetowego z oświetleniem led outled

  Żarówki LED E14

  W naszym sklepie internetowym znajdują się wysokiej jakości żarówki LED. Są one stosowane w domach mieszkalnych, w biurach, a także jako reklama zewnętrzna. Wszystkie produkty w naszym sklepie posiadają szczegółowy opis, dzięki któremu klienci bez problemu mogą dobrać odpowiednie oświetlenie do swoich potrzeb. Najbardziej popularne są żarówki LED E14. Te stanowią idealną alternatywę dla tradycyjnych żarówek, z tą różnicą, że są energooszczędne i bardziej wytrzymałe.

  Pokazuje 1 - 31 z 31 elementów
  Pokazuje 1 - 31 z 31 elementów

  Oświetlenie dla domu i biura

  W naszej ofercie znajdziesz wysokiej jakości żarówki LED E14 AIGOSTAR w barwie białej ciepłej, białej zimnej oraz białej neutralnej o mocach 3W, 4W, 5W, 6W, 7W, 8W, 9W, 10W, 11W, 12W, 13W, 14W, 15W w przystępnych cenach. Zdajemy sobie sprawę że Ledy to nie luksus, a inwestycja, która z biegiem czasu musi się zwrócić, więc wszystkie żarówki LED E14, które znajdują się w naszej ofercie przeszły testy jakościowe dlatego z pełną odpowiedzialnością możemy je polecić szerokiej grupie odbiorców. Ponad to posiadają one odpowiednie certyfikaty oraz gwarancję producenta 24 miesięcy. Jeżeli w trakcie użytkowania coś się stanie z żarówką, wymienimy ją w tempie ekspresowym na nową.

  LED E14 – żarówki idealne do każdego pomieszczenia

  Żarówki te są bardzo uniwersalne, dlatego też można je wykorzystywać w każdym pomieszczeniu. Jeżeli jednak w naszej ofercie, nie znaleźliście Państwo żarówki led E14, która spełniałaby Państwa oczekiwania, zapraszamy do kontaktu telefonicznego bądź mailowego. Szeroko rozwinięte kontakty biznesowe z dostawcami z całego świata pozwolą nam znaleźć dokładnie to, czego Państwo szukacie. W ten sposób szybko dostarczymy interesujący produkt.

  Jako bezpośredni dystrybutor marki AIGOSTAR , jesteśmy w stanie zaproponować Państwu bardzo korzystne warunki współpracy przy większych zamówieniach.