AR-111
OSTATNIE POSTY
W sklepie internetowym Outled zapłacisz online z tpay.com kanał na youtube sklepu internetowego z oświetleniem led outled

Żarówki LED AR111

Żarówka LED AR111 to innowacyjny produkt zbudowany na bazie diody, który odznacza się wysoką jakością i doskonałym stosunkiem jakości do ceny. Żarówka LED AR111 dzięki zastosowaniu technologii LED jest niezwykle funkcjonalna – pozwala uzyskać efektywny i efektowny efekt, ponieważ emituje światło przyjemne dla wzroku z gwarancją energooszczędności. Już dziś zdecyduj się na ten produkt i sprawdź go w swoim domu!

Niestety, nie posiadamy w tej chwili żadnych produktów z tej kategorii. Spróbuj ponownie później!

ŻARÓWKA LED AR111, CZYLI OSZCZĘDNOŚĆ PRZEDE WSZYSTKIM!

Żarówka LED AR111, tak jak inne żarówki wykonane w technologii LED, odznacza się minimalnym zużyciem prądu oraz wielokrotnie większą żywotnością w porównaniu do żarówek tradycyjnych. Żarówka LED AR111 to gwarancja oszczędności – nawet do 70%. Żarówka tego typu może świecić nawet 50 tysięcy godzin! W efekcie żarówka AR111 pozwala odczuwalnie ograniczyć ponoszone koszty eksploatacji – nie bez znaczenia pozostaje fakt, że jednorazowy wydatek przekłada się na długi czas użytkowania.

ŻARÓWKA LED AR111 – PRODUKT DOPASOWANY DO TWOICH POTRZEB

Żarówka LED AR111 może posiadać różne parametry dotyczące mocy i barwy (dostępne są następujące barwy światła: ciepła, zimna i naturalna). W zależności od barwy żarówka LED AR111 znajduje zastosowanie zarówno w zaciemnionej sypialni, jak i ciepłym salonie oraz przestronnym biurze. Żarówka tego typu emituje mocne, jasne i przyjemne światło. Ze względu na szeroki kąt padania światła żarówka AR111 dokładnie oświetla pomieszczenie, nie rażąc przy tym wzroku. Ten produkt można wygodnie dopasować do swoich potrzeb, aby uzyskać pożądany efekt wizualny. Żarówka LED AR111 nadaje się do wszelkiego typu lampek i lamp podłogowych. Jej montaż jest niezwykle prosty i nie stwarza większych problemów. Krótko mówiąc, żarówka LED AR111 to doskonały wybór dla Twojego domu – przekonaj się o tym już dziś!