Z czujnikiem ruchu
OSTATNIE POSTY
W sklepie internetowym Outled zapłacisz online z tpay.com kanał na youtube sklepu internetowego z oświetleniem led outled

Naświetlacze LED z czujnikiem ruchu

Czujniki ruchu stanowią coraz popularniejszy gadżet na każdym przydomowym podwórku. Producenci połączyli możliwości tego urządzenia z oświetleniem LED i w ten sposób powstało jedno z najbardziej przydatnych urządzeń: naświetlacz LED z czujnikiem ruchu. Pozwala wykryć każdy ruch w pobliżu źródła światła, dzięki czemu w dowolnej chwili możemy sprawdzić, kto znajduje się na terenie posesji. Światło alarmuje nas o pojawieniu się proszonych lub nieproszonych gości. Czujnik jest również wysoce praktyczny dla nas samych – poruszając się po danym terenie w nocy, nie musimy szukać włącznika, ponieważ światło zapala się samoistnie.

Niestety, nie posiadamy w tej chwili żadnych produktów z tej kategorii. Spróbuj ponownie później!

Doskonałe oświetlenie i bezpieczeństwo w jednym urządzeniu. Naświetlacze LED z czujnikiem ruchu

Naświetlacz LED z czujnikiem ruchu znajdzie zastosowanie wszędzie tam, gdzie do tej pory umieszczano oświetlacze halogenowe. Warto zaznaczyć, że LEDy są zdecydowanie bardziej oszczędnym rozwiązaniem, niż tradycyjne żarówki. Również modele z wbudowanymi czujnikami pozwalają na ograniczenie zużycia energii. To innowacyjne rozwiązanie, które zapewnia długotrwałe użytkowanie także w miejscach narażonych na działanie trudnych warunków atmosferycznych. Posiadają wodoodporną obudowę, dostosowaną do zmian temperatur, wiatru, czy deszczu.

Naświetlacz LED z czujnikiem ruchu w naszym sklepie

To praktyczne, funkcjonalne urządzenie, które zapewnia nie tylko oświetlenie bram, podjazdów, czy przestrzeni ogrodowych, ale również pełni rolę zabezpieczającą naszą nieruchomość. Naświetlacz LED z czujnikiem ruchu jest dostępny w naszym sklepie w zróżnicowanych wielkościach, specyfikacjach i mocach. LEDy dają wszystko to, czego nie zapewniają tradycyjne źródła światła. Zapraszamy do zakupów – wszystkie oferowane przez nas produkty posiadają gwarancję producenta, niezbędne atesty i certyfikaty.